Proton Office

Adgar Park West z pięcioma umowami najmu

Adgar Park West
Adgar Park West
Pięciu nowych najemców – OKAM Capital, ILHO, Slovenske Elektrarne, Tuatara i Haier – zajmie łącznie 1771 mkw. powierzchni biurowej w warszawskim kompleksie.

Pierwszym najemcą, który wynajął największe biuro o metrażu 725 mkw., jest deweloper mieszkaniowy OKAM Capital. Obecny jest na rynku od 2004 r. oraz posiada ponad 1000 lokali mieszkaniowych będących w trakcie budowy. Kolejna firma, ILHO, która wprowadzi się do kompleksu oraz zajmie powierzchnie 331 mkw., jest generalnym wykonawcą obsługującym sieć supermarketów Biedronka. Do nowego biura, o takim samym metrażu, wprowadzić się także słowacka spółka z sektora energetycznego, Slovenske Elektrarne, należąca do Grupy Enel. Czwartym najemcą będzie firma Tuatara, która świadczy usługi informatyczne dla biznesu w zakresie Digital Front Office, Big Data i Real-Time Analytics. Zajmie w kompleksie powierzchnię 228 mkw. Do Adgar Park West przeprowadzi się również  światowy lider wśród marek produkujących duże AGD oraz sprzęt elektroniczny dla konsumentów indywidualnych – Haier.

 

Kompleks biurowy Adgar Park West znajduje się w zachodniej części biznesowego centrum stolicy oraz złożony jest z trzech połączonych ze sobą budynków: budynku A o powierzchni 11 740 mkw., budynku B o powierzchni 17 160 mkw. oraz budynku C o powierzchni 14 260 mkw.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz