Giant

Firma VanityStyle na dłużej w Jasna 24

Spółka VanityStyle przedłużyła umowę najmu w warszawskim obiekcie Jasna 24 oraz zdecydowała się na wynajęcie dodatkowej powierzchni biurowej.

VanityStyle, która działa w obszarze rozwiązań w zakresie pozapłacowych świadczeń pracowniczych, wynajęła łącznie niemal 600 mkw. w warszawskim biurowcu Jasna 24. W procesie negocjacji umowy najmu właścicielowi budynku – funduszowi inwestycyjnemu Tritax Polska No. 1 Fund Ltd – doradzała firma JLL. Budynek Jasna 24 cechuje znakomita lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy. Najemcy obiektu mogą w pełni korzystać ze stołecznej oferty gastronomicznej i kulturalnej, jak również z udogodnień zaproponowanych przez właściciela obiektu. Doskonały dostęp do środków transportu publicznego – Metra Świętokrzyska i licznych linii tramwajowych i autobusowych ułatwia sprawny dojazd do biurowca ze wszystkich części miasta – mówi Katarzyna Skrzypkowska, Koordynator Leasingu w Dziale Zarządzania Nieruchomościami JLL.

 

Jasna 24 jest pięciokondygnacyjnym obiektem, który dostarcza na stołeczny rynek ponad  2400 mkw. powierzchni biurowej oraz przestrzeń komercyjną na parterze. Biurowiec jest własnością funduszu inwestycyjnego Tritax Polska No. 1 Fund Ltd. Firma doradcza JLL pełni rolę asset managera i zarządcy nieruchomości z portfolio Tritax.

 


1.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz