Giant

Nowy najemca biurowca Dominikański we Wrocławiu

Bank BGŻ BNP Paribas zajmie 640 mkw. powierzchni biurowej w obiekcie Dominikański we Wrocławiu.

Bank BGŻ BNP Paribas – jedna z największych instytucji finansowych w kraju, powstała w wyniku połączenia dwóch banków: Banku BGŻ z BNP Paribas Bankiem Polska – zajmie 640 mkw. powierzchni biurowej we wrocławskim obiekcie Dominikański. Nowy najemca, reprezentowany przez międzynarodową firmę doradczą BNP Paribas Real Estate Poland, wprowadzi się do biurowca jeszcze w tym roku.

 

Naszemu klientowi zależało na znalezieniu budynku o wysokim standardzie, zlokalizowanego w centrum miasta. Proces poszukiwań odpowiedniej powierzchni wymagał przeanalizowania wielu scenariuszy, ale finalnie wybrano miejsce, które wpisuje się w strategię najemcy, zapewniając atrakcyjne warunki pracy – komentuje Monika Wakulska, Konsultant w Dziale Powierzchni Biurowych w BNP Paribas Real Estate Poland.

 

W należącym do firmy Skanska biurowcu Dominikański, zlokalizowanym w ścisłym centrum stolicy Dolnego Śląska, u zbiegu ulic Oławskiej i Piotra Skargi, znajduje się 40 000 mkw. powierzchni biurowej. Obiekt został zaprojektowany zgodnie z ideą zrównoważonego budownictwa, w taki sposób, by tworzył idealne środowisko wewnętrzne przy znacznej redukcji zużycia energii. Będzie certyfikowany w systemie LEED.  


0.0
Napisz pierwszy komentarz