Spectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVantage Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoFYI Commercial Consulting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoBusiness House logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoKontor logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-BUD logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoPodium Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoForbo Flooring Systems Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Pragmasoft w nowej siedzibie

Spółka Pragmasoft, działająca w obszarze nowych technologii, wynajęła powierzchnię biurową w warszawskim biurowcu Brama Zachodnia. Umowa najmu została podpisana na okres 5 lat.

Polski starup – firma Pragmasoft – wprowadziła się do nowej siedziby, która znajduje się w obiekcie Brama Zachodnia, zlokalizowanym przy Alejach Jerozolimskich 92 w Warszawie. Umowa najmu zawarto na okres 5 lat. W procesie wyboru nowego biura oraz jego dostosowania do potrzeb najemcy, spółce Pragmasoft doradzała firma Commerson, która specjalizuje się w doradztwie i pośrednictwie w obrocie nieruchomościami.     

Z przyjemnością zajęliśmy się tym projektem – mówi Bartosz Budnicki, dyrektor operacyjny Commerson. Bowiem postawiono przed nami zadanie, które wymagało od nas nie tylko pomocy prawnej, czy znajomości rynku nieruchomości, ale przede wszystkim umiejętności negocjacyjnych. Dzięki nim udało nam się znaleźć partnera w tej transakcji, który docenił potencjał wzrostu młodej firmy i umiał podejść z dużym zrozumieniem do potrzeb tego najemcy – podkreśla dyrektor.

Pragmasoft działa w obszarze budowy oprogramowania dla firm w oparciu o tzw. metodyki zwinne. W swojej pracy spółka wykorzystuje najlepsze praktyki Agile oraz extreme programming.

Brama Zachodnia, o powierzchni całkowitej ponad 24 000 mkw., znajduje się przy Alejach Jerozolimskich 92. Biurowiec został oddany do użytku w 2001 r. W pierwszych latach funkcjonowania obiekt był siedzibą jednego z największych światowych dostawców usług i serwisów dedykowanych operatorom telekomunikacyjnym.

 


2.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra