FYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPodium Investment logoTorus logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKontor logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoArchicom logoARTSERVIS sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoUNIMOR Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVantage Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoSpectra Development logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoCity Space logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Budynek biurowy w Kielcach na sprzedaż

Budynek biurowy należący obecnie do firmy CHEMAR
Budynek biurowy należący obecnie do firmy CHEMAR
W Kielcach na sprzedaż wystawiony został budynek należący obecnie do firmy „CHEMAR” SA.

Zakłady Urządzeń Chemicznych i Armatury Przemysłowej „CHEMAR” ogłosiły przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości zlokalizowanej przy ul. Olszewskiego 6 w Kielcach. W jej skład wchodzą trzy działki (6/85, 6/86, 6/336) z 9-kondygnacyjnym budynkiem biurowym oraz dwie działki (6/342 oraz 6/338), na których znajduje się parking. Łącznie wszystkie parcele liczą 0,5050 ha, a powierzchnia użytkowa biurowca wynosi 5549,44 mkw. Cena wywoławcza działek objętych przetargiem to 7 923 100,00 zł. Nieruchomość jest uwidoczniona w księgach wieczystych KI1L/00059761/7 (działki 6/85, 6/86) oraz KI1L/00057558/7 (działka 6/336 i działki 6/342 i 6/338).

 

Biurowiec znajduje się w północnej części stolicy województwa świętokrzyskiego, w sąsiedztwie Kieleckiego Parku Technologicznego i w pobliżu Targów Kielce. Jednocześnie w niedalekiej odległości od trasy ekspresowej numer S74 i S7. Nieruchomość jest atrakcyjną lokalizacją dla firm start-upowych, hotelowych a także inwestycji mieszkaniowych.

 

Licytacja zaplanowana na 15 października br. odbędzie się w siedzibie firmy „CHEMAR” przy ul. Olszewskiego 6. Do tego dnia, wszyscy zainteresowani mogą oglądać nieruchomość. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie (w terminie do 13 października br.) wadium w wysokości 800 tys. zł.

 

Minimalne postąpienie w licytacji zostało ustalone na poziomie 80 tys. zł.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra