Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoSpectra Development logoCity Space logoArchicom logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKontor logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoCOTEX Office Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAVRE Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-BUD logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Manpower w łódzkim Orion Business Tower

Orion Business Tower
Orion Business Tower
Do grona najemców łódzkiego biurowca Orion Business Tower, znajdującego się u zbiegu al. Piłsudskiego i ul. Sienkiewicza, dołączył Manpower.

Do grona najemców łódzkiego biurowca Orion Business Tower, znajdującego się u zbiegu al. Piłsudskiego i ul. Sienkiewicza, dołączył Manpower. Firma przeprowadzi się do biura o metrażu 300 mkw. Zmiana łódzkiej siedziby Manpower podyktowana jest prężnym rozwojem naszej firmy w regionie oraz chęcią wyjścia naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – mówi Karolina Rząsa, Area Manager w agencji zatrudnienia Manpower. Powierzchnia najmu umożliwiła konsolidację kilku naszych agencji, które dotychczas mieściły się w różnych punktach miasta, i usytuowanie nowej siedziby w samym centrum. Ułatwi to nie tylko kwestie logistyczne, ale również organizacyjne. Kryteria którymi kierowaliśmy się wybierając nową lokalizację były atrakcyjne biznesowo miejsce, a także nowoczesność i funkcjonalność biura, które umożliwia również dobrą ekspozycję naszej marki od strony wizualnej – dodaje. W procesie negocjacji warunków najmu firmie Manpower doradzał Colliers International, a stronie wynajmującej firma NAI Estate Fellows, oddział w Łodzi.

ManpowerGroup jest liderem rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej i rekrutacji stałej. Firma posiada niemal 70 agencji i jest obecna w 44 miastach w całej Polsce. W kraju świadczy usługi w zakresie m.in. pracy tymczasowej, rekrutacji stałej i badań kompetencji pracowników, zatrudnienia zewnętrznego, outsourcing procesów czy doradztwa personalnego.

Orion Bussiness Tower oferuje 10 000 mkw. powierzchni najmu. Najemcy 16-kondygnacyjnego biurowca mogą korzystać zarówno z parkingu podziemnego, jak i naziemnego. Obecnie poziom komercjalizacji budynku wynosi 65 proc. Kluczowymi najemcami budynku są: grupa VEOLIA, TOMTOM, INTERSOFT, PEKAO SA. Za zarządzanie Orion Bussiness Tower oraz jego wynajem odpowiada łódzki oddział NAI Estate Fellows.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra