Top Woman in Real Estate

Nowi w SPO

Huuuge Games oraz BWG Ebit to nowi najemcy w kompleksie biurowym Storrady Park Offices w Szczecinie.
Storrady Park Offices wyróżnia zabytkowy charakter głównego budynku-Elektrowni.
W kompleksie biurowym Storrady Park Offices w Szczecinie nowi najemcy wynajęli łącznie 900 mkw. powierzchni. Są nimi Huuuge Games sp. z o.o. oraz BWG Ebit sp. z o.o.

Huuuge Games Sp. z o.o. wynajęła ok. 800 mkw., a BWG Ebit Sp. z o.o. podpisała umowę najmu na powierzchnię biurową ok. 100 mkw. w kompleksie biurowym Storrady Park Offices w Szczecinie.

Huuuge Games jest wiodącym developerem i wydawcą gier na urządzenia mobilne. Na rynku istniejemy od 2002 r. Nasza firma stale bardzo prężnie się rozwija. Aktualnie zespół składa się z ponad 100 pracowników i współpracowników, a w planach mamy zatrudnienie kolejnych 30. Bardzo zależy nam na tym, aby stworzyć warunki, w których pracownicy będą się czuli naprawdę komfortowo. Wygoda i funkcjonalność to najważniejsze słowa, które mogą opisać nasze nowe biuro. I chyba nam się to udało – powiedział Sebastian Szczygieł, prezes zarządu Huuuge Games. 

Z kolei, BWG Ebit jest firmą budowlaną. Działa ona w systemie generalnego wykonawstwa od 15 lat. Spółka ta realizowała inwestycje w Polsce i w Niemczech. Najemcom w procesie wyboru powierzchni biurowej doradzała firma doradcza Litwiniuk Property.

Storrady Park Offices jest kompleksem składającym się z trzech budynków o charakterze biurowym i handlowo-usługowym. Łączna powierzchnia użytkowa kompleksu wynosi ok. 10 000 mkw. Obiekt oferuje dwa rodzaje powierzchni biurowych – open space od strony Odry oraz kameralne studia biurowe od strony Parku Żeromskiego. Storrady Park Offices składa się z utrzymanego w zabytkowym charakterze głównego budynku-Elektrowni oraz kontrastującej z nim przeszklonej „Szpilki”. Projekt kompleksu wykonała Pracownia Architektoniczna B-Studio.

 


0.0
Tagi: storrady
Napisz pierwszy komentarz