Giant

EKO Stawiają na rozwój w Q22

Be Poland Think, Solve & Execute wprowadzi się do warszawskiego biurowca Q22
Be Poland Think, Solve & Execute wprowadzi się do warszawskiego biurowca Q22
W połowie września br. do warszawskiego biurowca Q22 wprowadzi się Be Poland Think, Solve & Execute. Spółka swoją siedzibę będzie rozwijać na 28 piętrze budynku.

Odkąd zaczęliśmy szukać dogodnej powierzchni na naszą siedzibę w Warszawie, skupialiśmy się na budynkach, które odzwierciedlałyby filozofię naszej firmy. Budynek Q22 łączy teraźniejszość z przyszłością poprzez swoją innowacyjność stanowiąc jednocześnie inspirację do dalszych działań. Uznaliśmy że to idealne miejsce na nasze biuro. Profesjonalizm i dogłębna wiedza na temat rynku nieruchomości zaprezentowane przez BNP Paribas Real Estate Poland miały wielkie znaczenie dla powodzenia tego projektu – mówią Patrizio Sforza, Prezes Zarządu Be Poland i Andrea Lo Solfo, CEO Be Poland.

 

Be Poland Think, Solve & Execute jest wiodącą ogólnoeuropejską firmą doradczą, a także dostawcą usług ICT dla branży finansowej. Firma należy do Be Group. W procesie negocjacji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza BNP Paribas Real Estate Poland.

 

Kluczowym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji była lokalizacja w centrum. Dodatkowo naszemu klientowi zależało na module, który spełni wszystkie założone standardy i będzie się znajdował na wysokim piętrze – mówi Monika Wakulska, konsultant, reprezentacja najemcy, dział powierzchni biurowych BNP Paribas Real Estate Poland. 

 

Q22 to nowoczesny wysokościowy budynek biurowy. Znajduje się on w biznesowym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej. Ten 155-metrowy obiekt oferuje przeszło 50 000 mkw. powierzchni biurowej na wynajem. Q22 posiada certyfikat BREEAM Interim na poziomie Excellent. Projekt biurowca przygotowała pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates we współpracy z Buro Happold Polska. Inwestorem i deweloperem budynku jest Echo Investment.

 


2.0
Napisz pierwszy komentarz