Nowy Styl Group logoLobos Nieruchomości logoKwiaty dla biura logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOnyx Business Point logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCity Space logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoKart Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoEcho Investment logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOlivia Business Centre logoSchüco International Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCHB14 logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoPRO-INVEST S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoCOTEX Office Centre logoLC Corp S.A. logoPartner Capital Group logoArchicom logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGhelamco Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGTV Lighting logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Sieć Green Caffé Nero otworzy swoją kawiarnię w Park Avenue

Park Avenue - plac budowy
Powstający przy ul. Wspólnej 70 w Warszawie budynek biurowy Park Avenue zyskał nowego najemcę. Przy głównym wejściu do obiektu swoją kawiarnię otworzy sieć Green Caffé Nero.

Biurowiec Park Avenue zaoferuje łącznie ponad 14 000 mkw. powierzchni, w tym 680 mkw. powierzchni handlowo-usługowej, zlokalizowanej na parterze budynku. Green Caffé Nero zajmie 150 mkw. Oferta kawiarni będzie dostępna nie tylko dla osób pracujących w Park Avenue, ale także dla gości sąsiadujących z biurowcem hoteli oraz dla przechodniów. 

 

Bardzo cieszymy się z finalizacji pierwszych umów na tak wczesnym etapie inwestycji. Już wkrótce grono najemców Park Avenue powiększy się o kolejne firmy. Obecnie prowadzimy bardzo intensywne rozmowy dotyczące łącznie ponad 9000 mkw. powierzchni. Oferując moduły biurowe rozpoczynające się już od 150-200 mkw. chcemy zainteresować naszym projektem małe i średnie przedsiębiorstwa, poszukujące nowoczesnej powierzchni biurowej w wysokiej klasy budynku i w doskonałej lokalizacji – mówi Joanna Schönthaler, dyrektor w Park Avenue.

 

Projekt Park Avenue umożliwia dużą elastyczność aranżacji powierzchni i zakłada czytelny podział na jednostki najmu. Z celu zapewnienia komfortowych warunków dla przyszłych użytkowników budynku pomieszczenia będą dobrze doświetlone, a w każdym z nich znajdą się otwieralne okna. Budowa biurowca przy ul. Wspólnej 70 rozpoczęła się w lipcu br. i przebiega zgodnie z harmonogramem. Obecnie trwa wykop pod 3-kondygnacyjny parking podziemny. Przyszli najemcy Park Avenue rozpoczną działalność w budynku w połowie 2018 r. 

 

Park Avenue to inwestycja biurowa, która powstaje w sąsiedztwie Dworca Centralnego oraz hoteli Marriott i Hampton by Hilton. Zaoferuje najemcom ponad 14 000 mkw. powierzchni biurowej i usługowej w budynku złożonym z dwóch trzonów na planie litery „L”. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia JSK Architekci. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma WARBUD SA. 

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra