Porto Office A Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logoINTER-BUD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoRIS Kotes logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoSpectra Development logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoPodium Investment logoCOTEX Office Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoGTV Lighting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoTorus logoKwiaty dla biura logoTétris Poland logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoKart Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTERBIURO logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Sieć Green Caffé Nero otworzy swoją kawiarnię w Park Avenue

Park Avenue - plac budowy
Powstający przy ul. Wspólnej 70 w Warszawie budynek biurowy Park Avenue zyskał nowego najemcę. Przy głównym wejściu do obiektu swoją kawiarnię otworzy sieć Green Caffé Nero.

Biurowiec Park Avenue zaoferuje łącznie ponad 14 000 mkw. powierzchni, w tym 680 mkw. powierzchni handlowo-usługowej, zlokalizowanej na parterze budynku. Green Caffé Nero zajmie 150 mkw. Oferta kawiarni będzie dostępna nie tylko dla osób pracujących w Park Avenue, ale także dla gości sąsiadujących z biurowcem hoteli oraz dla przechodniów. 

 

Bardzo cieszymy się z finalizacji pierwszych umów na tak wczesnym etapie inwestycji. Już wkrótce grono najemców Park Avenue powiększy się o kolejne firmy. Obecnie prowadzimy bardzo intensywne rozmowy dotyczące łącznie ponad 9000 mkw. powierzchni. Oferując moduły biurowe rozpoczynające się już od 150-200 mkw. chcemy zainteresować naszym projektem małe i średnie przedsiębiorstwa, poszukujące nowoczesnej powierzchni biurowej w wysokiej klasy budynku i w doskonałej lokalizacji – mówi Joanna Schönthaler, dyrektor w Park Avenue.

 

Projekt Park Avenue umożliwia dużą elastyczność aranżacji powierzchni i zakłada czytelny podział na jednostki najmu. Z celu zapewnienia komfortowych warunków dla przyszłych użytkowników budynku pomieszczenia będą dobrze doświetlone, a w każdym z nich znajdą się otwieralne okna. Budowa biurowca przy ul. Wspólnej 70 rozpoczęła się w lipcu br. i przebiega zgodnie z harmonogramem. Obecnie trwa wykop pod 3-kondygnacyjny parking podziemny. Przyszli najemcy Park Avenue rozpoczną działalność w budynku w połowie 2018 r. 

 

Park Avenue to inwestycja biurowa, która powstaje w sąsiedztwie Dworca Centralnego oraz hoteli Marriott i Hampton by Hilton. Zaoferuje najemcom ponad 14 000 mkw. powierzchni biurowej i usługowej w budynku złożonym z dwóch trzonów na planie litery „L”. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia JSK Architekci. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma WARBUD SA. 

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra