Proton Office

Nowa siedziba Kia Motors Polska

Kia Motors Polska podjęła decyzję o zmianie swojej siedziby. Jest to związane z dynamicznym rozwojem spółki, zwiększającą się sprzedażą aut oraz rosnącą liczbą pracowników.

Nowe biuro położone jest w Warszawie przy ulicy Puławskiej. Ma 2 444 m kw. powierzchni uzytkowej. W nowej siedzibie mieszczą się biura, sale konferencyjne, zaplecze techniczne oraz pomieszczenia gospodarcze. Z tyłu budynku budowany jest obecnie centralny magazyn części zamiennych Kia.

Zmiana siedziby naszej firmy była decyzją strategiczną, związaną  nie tylko z dynamicznym rozwojem spółki, wzrostem sprzedaży oraz liczby zatrudnionych pracowników  ale przede wszystkim odzwierciedleniem kierunku, w jakim zmierza marka Kia. Jesteśmy producentem nowoczesnych, wysokiej jakości samochodów, dlatego na nowe biuro wybraliśmy  miejsce, które odzwierciedla te wartości – powiedział Wojciech Szyszko, Dyrektor Zarządzający Kia Motors Polska.

W Polsce Kia Motors rozpoczęła działalność w 1995 roku. Początkowo działała pod nazwą PB Motors, a we wrześniu 1997 roku firma zmieniła nazwę na Kia Motors Polska Sp. z o.o. (KMP). Firma w 100% jest własnością koreańską.


5.0
Tagi: KIA Motors
Napisz pierwszy komentarz