Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArchicom logoOlivia Business Centre logoSpectra Development logoNowy Styl Group logoTorus logoTétris Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-BUD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

ICBC otworzy biuro w Warszawie

Zdjęcie przedstawia Griffin House
Zdjęcie przedstawia Griffin House
Największa instytucja finansowa na świecie otworzy swoje pierwsze biuro w Polsce. ICBC wynajmie lokal w Griffin House w Warszawie.

Industrial and Commercial Bank of China wynajmie 1200 m kw. powierzchni biurowej w warszawskim biurowcu Griffin House. Podczas negocjacji umowy najmu bank reprezentowany był przez firmę CBRE. Firma ta zajmie się równiez aranżacją wnętrz oraz projektowaniem instalacji w pierwszym polskim biurze chińskiego banku.

Griffin House to biurowiec umiejscowiony przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie. Jak mówi Daniel Bienias z CBRE: Budynek jest usytuowany w najbardziej pożądanej lokalizacji biurowej w stolicy, w rejonie ulic handlowych, z łatwym dostępem do transportu publicznego i udogodnień centrum miasta.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra