Kinnarps 01.06-30.06

ENERGIA 17. Targi Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej

Lista wydarzeń

Miasto : Szczecin
Miejsce : ul. Struga 6-8
Data : 15.03.2013 - 17.03.2013
Godzina : 08:00 - 14:00
Status : zakończone
ENERGIA 17. Targi Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej

Targi ENERGIA to największa i najliczniej odwiedzana impreza branżowa w regionie. Podczas tego wydarzenia, w dniach 15-17 marca 2013r., zaprezentowane zostaną nowoczesne technologie, sposoby pozyskiwania i wykorzystywania energii elektrycznej oraz cieplnej ze źródeł odnawialnych i konwencjonalnych, a także jej magazynowania i oszczędzania.

Równolegle z targami ENERGIA odbędą się 22. Międzynarodowe Targi Budowlane BUD-GRYF SZCZECIN. Obie imprezy w ubiegłym roku zgromadziły ponad 220 wystawców i ok. 6 tys. zwiedzających.

W programie targów:
-prezentacja ofert ponad 220 firm, w tym wielu nowości rynkowych
-prezentacja Dom EKOnomiczny i Inteligentny realizowana przy użyciu nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych stosowanych w budynkach niskoenergetycznych i pasywnych, dodatkowo pokazująca inteligentne systemy zarządzania budynkiem jako przykład możliwości efektywnego wykorzystania energii w użytkowanym obiekcie, tak w aspekcie ekonomicznym, jak i ekologicznym
-Loża ekspertów, w której swoją wiedzą podzielą się autorytety ze środowiska akademickiego oraz producenci i praktycy
-VI Konferencja naukowo-techniczna „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu”,  w której udział biorą przedstawiciele biznesu, nauki i samorządów; tym razem podejmie ona takie zagadnienia, jak: biomasa, gospodarka odpadami, sieci przesyłowe, nowa ustawa o odnawialnych źródłach energii
-Giełda Kooperacyjna sektora budowlanego i energetycznego, czyli spotkania służące nawiązywaniu kontaktów biznesowych
-szkolenia i warsztaty dla sektora energetycznego i budowlanego
-konkursy „Wyróżniony Wyrób” i „Godło Złoty Kask

Targi skierowane są zarówno do inwestorów instytucjonalnych, jak i do klientów indywidualnych. Zorientowane są także na firmy z branży energetycznej i budowlanej, architektów i deweloperów, dając możliwości nie tylko prezentacji produktów czy usług, zdobywania nagród, ale też wymiany doświadczeń poprzez czynne uczestniczenie w Loży ekspertów, warsztatach i konferencji.

Organizatorem targów są Międzynarodowe Targi Szczecińskie.

Miejsce imprezy: Szczecin, ul. Struga 6-8.

Więcej informacji i zgłoszenia: www.mts.pl.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz