Torus logoArchicom logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTétris Poland logoForbo Flooring Systems Polska logoKontor logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoVantage Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logoSpectra Development logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCity Space logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Targi Budownictwa INTERBUD

Lista wydarzeń

Miasto : Łódź
Miejsce : Nowe Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze
Data : 01.03.2013 - 03.03.2013
Godzina : 08:00 - 16:00
Status : zakończone
Targi Budownictwa INTERBUD

Zapraszamy do udziału w jubileuszowej, dwudziestej edycji Targów Budownictwa Interbud, które odbędą się w Łodzi w dniach 1 – 3 marca 2013 r.

Targi Budownictwa INTERBUD promują nowe technologie, materiały i rozwiązania konstrukcyjno-architektoniczne dla budownictwa. Są jedną z największych wystaw budowlanych w Polsce. W tegorocznej edycji weźmie aż udział 327 wystawców.

Firma Interservis Sp. z o.o. została wyróżniona m.in. Złotą Odznaką za Zasługi dla Budownictwa, jest członkiem Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa. Targi zostały włączone do rządowego programu "Promocja polskiej gospodarki na rynkach międzynarodowych".

Interbud to miejsce spotkań, podczas których branża budowlana odkrywa inspiracje dla przyszłości. Premiery i innowacje to znacząca część ekspozycji, która w połączeniu z tradycją na najwyższym poziomie prowadzi do wielu udanych inwestycji.

Najbliższa edycja przyniesie zmiany. Targi odbędą się w nowym centrum konferencyjno-wystawienniczym, które poprawi komfort i atrakcyjność wydarzenia. Zmieni się czas trwania - Interbud odbędzie się w trzy dni - piątek, sobota i niedziela. Natomiast późniejszy termin (początek marca) spowodowany jest feriami w województwie łódzkim.

Poprzednią edycję targów odwiedziło 14 523 osób, ponad tysiąc wzięło udział w konferencjach i spotkaniach branżowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy na powierzchni prezentacyjnej, której program układamy wraz z wystawcami. Było to ważne miejsce wymiany wiedzy i opinii na temat nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra