Vantage Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoCity Space logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoOlivia Business Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-BUD logoAgrobex Sp. z o.o. logoKontor logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPodium Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Office Management Meeting

Lista wydarzeń

Miasto : Serock, koło Warszawy
Miejsce : Hotelu Narvil
Data : 01.07.2013 - 02.07.2013
Godzina : 09:00 - 07:00
Status : zakończone
Office Management Meeting

Office Management Meeting
ogólnopolskie spotkanie office managerów i asystentów zarządu

Donald Trump powiedział „Jeśli chcesz zrobić dobry biznes, najpierw zatrudnij dobrą asystentkę”. Tę opinię,  jednego z najbogatszych i najbardziej przedsiębiorczych managerów na świecie, można odnieść nie tylko do asystentów  zarządu,  ale  również  do  office  managerów.  Obie  grupy  pełnią  niejednokrotnie  funkcję  niezastąpionych  doradców w biznesie swoich przełożonych.


Już na początku lipca Nowoczesna Firma S.A. stworzy przestrzeń, w której spotkają się wysokiej klasy profesjonaliści z obszaru office management.  Konferencja Office Management Meeting odbędzie się w dniach 1 – 2 lipca 2013 w Hotelu Narvil w Serocku. Dostarczymy rozwiązania i umiejętności  potrzebne  do  dobrego  funkcjonowania  w  życiu  osobistym  i  zawodowym.

W dobie gwałtownych zmian w świecie biznesu, asystenci zarządu i kierownicy biura nigdy nie byli bardziej niezbędni niż są dzisiaj. Oczekuje się, że mają zrobić wszystko, aby utrzymać firmę w jak najlepszej kondycji i jak najbardziej odciążyć z obowiązków swojego przełożonego. Ich sukces zależy od bycia na tyle wszechstronnym, by umieć znaleźć rozwiązania zarówno w sprawach biznesowych jak również w obszarach spoza specjalistycznej wiedzy innych pracowników. Dla utalentowanego człowieka, może ono służyć jako niewyczerpane źródło rozwoju zawodowego.

W programie Konferencji Office Management Meeting

Spotkania z interesującymi gośćmi:
- Tomasz Kammel
Jak gadać, żeby się dogadać – o komunikacji w biznesie
- Sue France
Budowanie relacji 360° oraz Zarządzanie sobą w czasie.

Kilkanaście prelekcji i mini – warsztatów w obszarach:
-planowania eventów, spotkań biznesowych
-negocjacji z kontrahentami
-zarządzania dokumentacją Spółki
-optymalizacji kosztów zarządzania biurem
-wizerunku biznesowego
-technik zarządzania zadaniami


Uczestnikom gwarantujemy:
-praktyczne warsztaty dostarczające sprawdz-one rozwiązania
-networking z innymi profesjonalistami i wymianę doświadczeń
-nabycie umiejętności radzenia sobie ze stresem
-pozyskanie wiedzy od najlepszych w branży
-praktyczne porady jak zostać niezastąpionym partnerem w biznesie
-nową wiedzę potrzebną do funkcjonowania w codziennym środowisku biznesowym
-całodzienne konsultacje makijażowe
-pobyt w luksusowym hotelu z możliwością relaksu


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Conrad duży
mantra