ARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoBusiness House logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTorus logoTétris Poland logoKontor logoHAVRE Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPodium Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Forum Dyrektorów Administracyjnych

Lista wydarzeń

Miasto : Warszawa
Miejsce :
Data : 28.11.2013 - 29.11.2013
Godzina : 09:00 - 16:00
Status : zakończone
Forum Dyrektorów Administracyjnych

Od decyzji i umiejętności Dyrektora Administracyjnego zależy nie tylko sprawny przepływ informacji i efektywne gospodarowanie środkami trwałymi i majątkiem organizacji, ale też optymalizacja kosztów. Ma to bezpośredni wpływ na wynik finansowy firmy, dlatego jest to jedna z kluczowych funkcji w organizacji.

W ramach Forum Dyrektorów Administracyjnych, które odbędzie się 28-29 listopada 2013 w Warszawie, uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania inspirujących prelekcji, dyskusji na najbardziej nurtujące problemy w ramach panelu dyskusyjnego, jak również udziału w warsztatach i stołach eksperckich.

W ramach projektu poruszone zostaną zagadnienia z obszaru optymalizacji kosztów w zarządzaniu flotą, zarządzania portfelem nieruchomości, strategii zakupowej i outsourcingu w różnych aspektach pracy Dyrektorów Administracyjnych.

Wśród prelegentów wystąpią między innymi:

- Grzegorz Kowalik (Bre Bank) – prelegent opowie o roli dyrektora administracyjnego w nowoczesnej oragnizacji oraz o metodach organizacji pracy, by sprawnie zarządzać i pełnić kluczową funkcję w firmie;
- Andrzej Pudło (Fortum Power and Heat Polska) – wystąpienie poświęcone zostanie kwestii efektywnej współpracy z zarządcą nieruchomości, skutecznym metodom komunikacji i narzędziom wspomagającym;
- Maciej Kryda (Grupa Sanofi) – tematem wystąpienia będzie polityka bezpieczeństwa w zarządzaniu flotą samochodów służbowych.

Funkcjonowanie każdej organizacji uzależnione jest od bardzo wielu czynników. Dowiedz się jak sprawnie zarządzać poszczególnymi procesami, by mieć realny wpływ na wzrost wyników twojej firmy.

Więcej: forumadministracji.nf.pl


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra