Giant

Projekt: Inwestor

Miasto : Poznań
Miejsce : IBB Andersia Hotel, Brama Poznania
Data : 14.10.2014 - 15.10.2014
Godzina : 09:30 - 14:30
Status : zakończone
Projekt: Inwestor

II edycja konferencji Projekt: Inwestor

14-15 października 2014, Poznań

MIASTA REGIONALNE - POLSKA BIS CZY FUNDAMENT?

INWESTUJ TAM, GDZIE BEZPIECZNIE!

 

„Projekt: Inwestor” to ogólnopolskie spotkanie inwestorów – zarówno aktualnych, jak i potencjalnych – z przedstawicielami branż odpowiedzialnych za realizację różnych etapów procesu inwestycyjnego. Podczas debaty poruszone zostaną najważniejsze z perspektywy minionego roku tematy związane z rozwojem rynku nieruchomości.

 

Głównym celem konferencji jest zapoznanie uczestników z najnowszymi trendami panującymi na krajowym i światowym rynku inwestycji, integracja środowiska skupionego wokół branży, a także wzmocnienie atrakcyjności inwestycyjnej polskich ośrodków regionalnych.

 

W ramach tegorocznej konferencji 14 października odbędą się debaty w panelach dyskusyjnych. Pod hasłem „Miasta Regionalne – Polska Bis czy Fundament? Inwestuj tam gdzie bezpiecznie!” dyskutowane będą różne aspekty inwestycji lokowanych w miastach regionalnych. Na zakończenie dnia organizatorzy zapraszają do udziału w uroczystej kolacji.

 

15 października w nowo otwartej Bramie Poznania – Interaktywnym Centrum Historii Ostrowa Tumskiego odbędzie się spotkanie z najwyższymi władzami Wielkopolski. Następnie będzie można skorzystać z przygotowanego przez organizatorów programu turystycznego.

 

W roli panelistów – polscy i zagraniczni eksperci funkcjonujący na rynku nieruchomości, wśród nich m.in.:

 • Roger Andersson, Prezes Zarządu SwedeCenter,
 • Karl-Heinz Gosch, Prezes Zarządu GN Group,
 • Grzegorz Kawecki, Wiceprezes Zarządu SGI SA,
 • Grzegorz Michalski, Prezes Zarządu Wielkopolskiego Centrum Wspierania Inwestycji,
 • Krzysztof Misiak, Partner Cushman & Wakefield,
 • Wim Perquy, Partner Garvest Real Estate,
 • Leszek Sikora, Dyrektor Zarządzający ECE Projektmanagement Polska,
 • Michał Sternicki, Dyrekto Generalny Aareal Bank AG, Oddział w Polsce

 

Konferencja skierowana jest do kadry zarządzającej firm z branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, w tym m.in. do inwestorów, deweloperów, architektów, generalnych wykonawców, pośredników w obrocie nieruchomościami i konsultantów do spraw nieruchomości. W wydarzeniu wezmą udział także przedstawiciele instytucji publicznych.

 

Przybyłym na konferencję uczestnikom z zagranicy organizatorzy oferują pośrednictwo w nawiązaniu kontaktów z interesującymi ich osobistościami, a także służą możliwością zorganizowania spotkań z reprezentantami wybranych firm i instytucji. Zagraniczni goście mogą liczyć także na opiekę anglojęzycznych wolontariuszy.

 

W pakiecie konferencyjnym zagraniczni uczestnicy będą mogli korzystać z:

 • możliwości oprowadzenia po wolnych powierzchniach biurowych w regionie lub działkach przygotowanych pod inwestycje,
 • przygotowanego według indywidualnych preferencji gościa atrakcyjnego programu turystycznego wizyty w Poznaniu,
 • specjalnej oferty noclegowej przygotowanej przez IBB Andersia Hotel.

 

Koszt uczestnictwa w konferencji wynosi 400 zł lub 100 euro netto od osoby.

 

Głównym organizatorem konferencji jest firma Borowczyk Investments, działająca na poznańskich rynku nieruchomości, założona i prowadzona przez Piotra Borowczyka (redaktora naczelnego Gazety Inwestycyjnej Inwestor) oraz jego żonę – Katarzynę, którzy ze względu na charakter prowadzonej działalności, często musieli podróżować na różne branżowe konferencje – najczęściej do Warszawy. W zeszłym roku postanowili zorganizować własną – na miejscu, w Poznaniu. Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony regionalnych organizacji przedsiębiorców - Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Wielkopolskiej Loży Business Centre Club oraz Wielkopolskiej Izby Budownictwa.

 


2.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz