Giant

II Administrative Directors Summit

Miasto : Warsaw
Miejsce : Hotel Courtyard by Marriott
Data : 04.03.2015 - 06.03.2015
Godzina : 09:30 - 15:50
Status : zakończone
II Administrative Directors Summit

II Administrative Directors Summit

New.Work.Order

4-6 marca 2015, Warszawa

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Administrative Directors Summit – drugiego spotkania profesjonalistów w dziedzinie zarządzania procesami administracyjnymi w największych firmach w Polsce. Wymiana doświadczeń i najlepszych praktyk pozwoli zwiększyć skuteczność i wkład w rozwój biznesu.

 

W ciągu dwóch dni, podczas spotkań w formule case studies, interaktywnych dyskusji oraz pracy w kameralnych grupach, eksperci z firm takich, jak: Jeronimo Martins, Orange, AmResrt, Volskwagen Bank, Ruch czy ING opowiedzą o najważniejszych projektach, które realizowali, tj. relokacja biura, re-aranżacja posiadanej przestrzeni biurowej, optymalizacja kosztowa w najbardziej kosztogennych obszarach. Nie zabraknie dyskusji o optymalizacji procesów zakupowych czy zarządzaniu majątkiem organizacji.

 

Dla stworzenia bezpośredniej możliwości zweryfikowania tego, co zostało omówione, organizatorzy II Administrative Directors Summit wprowadzili nowość – OFFICE STUDIES.

 

W programie:

  • Ewolucja roli Dyrektora Administracyjnego w strukturze organizacji,
  • Współpraca administracji i biznesu – w poszukiwaniu oszczędności,
  • Gdzie szukać oszczędności – innowacyjne podejście do zarządzania kosztami. Konsolidacja i optymalizacja zadań administracji na podstawie Balanced ScoreCard,
  • Rola Administracji w optymalizacji polityki zakupowej i zakupach centralnych,
  • Efektywny proces poszukiwania nowej siedziby – sprawdzone strategie.

 

Po dwóch dniach pełnych dyskusji poznamy, jak wyglądają w praktyce efekty końcowe wdrożenia najnowocześniejszych trendów i rozwiązań w zarządzaniu przestrzenią biurową. Eksperci nie tylko zaprezentują zmienioną przestrzeń, opowiedzą jak wyglądał proces zmian, ale przede wszystkim powiedzą, jakie są ich konsekwencje dla organizacji.

 

Spośród szczegółowo omówionych wdrożeń znajdą się firmy: Jeronimo Martins, Miasteczko Orange, Agencja Rozwoju Przemysłu oraz Provident.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz