Przedsiębiorstwo Budowlane START logoAgrobex Sp. z o.o. logoKontor logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBusiness House logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logoCity Space logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoForbo Flooring Systems Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoArchicom logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

IT Future Expo 2015

Miasto : Warszawa
Miejsce : Stadion Narodowy
Data : 11.06.2015
Godzina : 09:00 - 18:00
Status : zakończone
IT Future Expo 2015

IT Future Expo 2015 to największa impreza targowa branży informatycznej w Polsce. Druga edycja wydarzenia odbędzie się już 11 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

 

Podczas targów uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami, trendami oraz innowacjami informatycznymi na rynku Polskim, jak również zaczerpnąć informacji i opinii o prezentowanych produktach przez ponad 100 firm. IT Future Expo koncentruje przedstawicieli i wystawców z szeroko pojętej branży informatycznej, dzięki czemu na targach można spotkać nie tylko kontrahentów z kraju, ale również z za granicy.

 

Impreza ma charakter branżowy. Targi kierowane są zatem do wszystkich reprezentantów firm oraz instytucji.

 

Podczas targów odbędzie się Gala - IT FUTURE AWARDS, podczas której wyłonieni zostanę Laureaci Konkursu LIDERZY IT 2015. W czasie trwania wydarzenia będzie miała miejsce również konferencja IT FUTURE CONGRESS.

 

W tym roku po raz pierwszy i równolegle do IT Future Expo, zostaną zorganizowane targi IT CAREER SUMMIT, w specjalnie wydzielonej strefie, na promenadzie Stadionu Narodowego. Strefa Kariery IT będzie doskonałą możliwością dla specjalistów branży informatycznej, którzy poszukują nowych wyzwań na ścieżce swojej kariery zawodowej.

 

Zakres tematyczny targów:

  • Systemy i oprogramowanie dla firm

  • Infrastruktura i Data Center

  • Bezpieczeństwo / IT Security

  • Usługi IT / IT Services

  • Informatyczne rozwiązania branżowe

  • Rozwiązania w chmurze / Cloud Computing Solutions

  • Technologie mobilne / Mobile Technologies

  • IT Startup

  • Technologie sprzętowe

  • Teleinformatyka

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej wydarzenia

Udział w targach jest bezpłatny, warunkiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra