PGE Narodowy

Turniej Golfa Eurobuild CEE

Miasto : Rajszew
Miejsce : First Warsaw Golf & Country Club
Data : 19.06.2015
Godzina : 08:30 - 23:50
Status : zakończone
Turniej Golfa Eurobuild CEE

Już 19 czerwca w First Warsaw Golf & Country Club w Rajszewie odbędzie się po raz czternasty amatorski turniej golfa organizowany przez wydawcę miesięcznika „Eurobuild Central & Eastern Europe”. Jak co roku wśród gości i uczestników: deweloperzy, agenci nieruchomości, konsultanci, prawnicy oraz pozostali przedstawiciele środowiska związanego z branżą nieruchomości.

 

Jak podkreśla organizator wydarzenia, celem turnieju jest nie tylko popularyzacja golfa w branży nieruchomości komercyjnych, ale przede wszystkim integracja środowiska podczas dobrej zabawy i zdrowej, sportowej rywalizacji. Udział w turnieju jest także dobrą okazją do promocji firmy. W związku z tym organizatorzy przygotowali specjalne pakiety sponsorskie.

 

Do uczestnictwa w turnieju zaproszeni są wszyscy, którzy kochają golfa, szukają dobrej zabawy i chcą poczuć sportowe emocje. Do udziału mogą zgłaszać się zarówno kobiety jak i mężczyźni. Najlepsi gracze zostaną nagrodzeni statuetkami, których wręczenie nastąpi wieczorem podczas uroczystości w Restauracji Boathouse. Wieczorna zabawa odbędzie się w klimacie hawajskim.

 

Więcej informacji odnośnie turnieju oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie organizatora.

 

Szczegółowych informacji odnośnie turnieju oraz w kwestiach promocji organizator udziela pod numerem telefonu +48 22 356 25 12 (Magdalena Murach) lub pod adresem mailowym mmurach@eurobuildcee.com.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz