Giant

Konkurs Fotograficzny "Inwestycje komercyjne i przemysłowe"

Miasto :
Miejsce :
Data : 15.06.2015 - 08.09.2015
Godzina : 00:00
Status : zakończone
Konkurs Fotograficzny "Inwestycje komercyjne i przemysłowe"

 

Konkurs Fotograficzny "Inwestycje komercyjne i przemysłowe"

 

Chciałbyś pochwalić się nową inwestycją w Twoim mieście? A może zachwycił Cię ciekawy projekt w innym regionie Polski? Zrób zdjęcie i weź udział w konkursie. Być może to właśnie Twoja fotografia znajdzie się na okładce magazynu "Tereny Inwestycyjne Info". Dzięki wygranej, Twoja firma otrzyma miesięczną kampanię reklamową w serwisie "Tereny Inwestycyjne Info", reklamę w magazynie "Tereny Inwestycyjne Info" oraz nagrody ufundowane przez wydawnictwo Bellona.

 

Do udziału w konkursie zapraszamy przedstawicieli firm, instytucji oraz samorządów. Warunkiem jest nadesłanie zdjęcia ukazującego inwestycje komercyjne i przemysłowe znajdujące się na terenie Polski. Z Konkursu wyłączone są projekty infrastrukturalne i obiekty małej architektury.

 

Każdy uczestnik Konkursu może wysłać maksymalnie trzy zdjęcia w formacie JPG i rozmiarze nieprzekraczającym 2 MB. Do fotografii należy dołączyć krótki opis z nazwą przedstawionej inwestycji, jej adresem oraz datą wykonania zdjęcia.

 

Spośród nadesłanych prac redakcja magazynu "Tereny Inwestycyjne Info" wybierze osiem najlepszych, które następnie zostaną opublikowane w serwisie internetowym "Tereny Inwestycyjne Info". Autorzy ośmiu wyróżnionych i opublikowanych w serwisie "Tereny Inwestycyjne Info" fotografii otrzymają nagrody ufundowane przez wydawnictwo Bellona.

 

O wyborze zwycięskiego zdjęcia zdecydują użytkownicy portalu, poprzez głosowanie online.

 

Fotografie można nadsyłać od 15.06.2015 r. do 31.07.2015 r.

Głosowanie potrwa od 7.08.2015 r. do 7.09.2015 r.

Udział w Konkursie jest bezpłatny.

Zapraszamy do udziału!

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz