Kinnarps 01.06-30.06

Kontrole w budynkach

Lista wydarzeń

Miasto : Warszawa
Miejsce : Golden Floor Plaza
Data : 21.02.2012 - 01.01.2008
Godzina : 08:00 - 00:00
Status : zakończone
Kontrole w budynkach
Na szkoleniu, które 21 lutego odbędzie się w Warszawie, omówione zostaną procedury przeprowadzenia kontroli w budynkach komercyjnych.

Słowo „kontrola” nabrało pejoratywnego wydźwięku bowiem kojarzy się z różnego rodzaju ograniczeniami. Na płaszczyźnie zarządzania nieruchomościami kontrola przybrała formę ściśle określonych reguł czy przepisów prawnych. Ustawodawczo zatwierdzonymi organami kontroli zarządców i właścicieli nieruchomości są Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego, Państwowa Inspekcja Pracy oraz Państwowa Straż Pożarna.

Każdy z tych organów narzuca swój zestaw restrykcji, nakazów i zakazów. Wszystkie jednak łączy wspólny mianownik: bezpieczeństwo użytkowników obiektów, bowiem tej nadrzędnej idei służą wszystkie obwarowane przepisami czynności.

O ile zarządzanie niewielkim bądź średniej wielkości obiektem nie nastręcza większych trudności i pozwala dopełnić wszystkich obowiązków na czas, tak sterowanie i dowodzenie wielką nieruchomością komercyjną o wysokich wymaganiach funkcjonalnych zmusza zarządcę i właściciela do niebywałej skrupulatności w działaniu i znakomitego obeznania w przepisach.

W trakcie szkolenia „Kontrole w budynkach – procedury i organizacja”, które 21 lutego odbędzie się w Warszawie, zaproszeni eksperci podpowiedzą jak krok po kroku przygotować budynek i jego dokumentację do kontroli oraz jakie podjąć działania by uniknąć kar i sankcji za niewłaściwe dopełnienie obowiązków wynikających z przepisów. Udzielą również rad i wskazówek, dzięki którym obowiązkowe kontrole budynków przestaną spędzać sen z powiek zarządcom i właścicielom a staną się dla nich czystą formalnością.

W trakcie szkolenia powiemy m.in.:

 • Jak przygotować budynek do kontroli w świetle nowych przepisów?
 • Jak przygotować kompleksową dokumentację budynku?
 • Jak prowadzić KOB zgodnie ze zmianami Prawa Budowlanego?
 • Jak przygotować instalacje oraz poszczególne części budynku do kontroli?
 • Jak zabezpieczyć budynek przed pożarem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi?

Do uczestnictwa w szkoleniu zaproszeni są:

 1. właściciele i zarządcy nieruchomości komercyjnych;
 2. dyrektorzy administracyjni;
 3. facility i property managerowie;
 4. właściciele sieci handlowych;
 5. kierownicy obiektów handlowych;
 6. osoby zainteresowane tematyką wydarzenia.

0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz