ARTSERVIS sp. z o.o. logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoPodium Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKontor logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoBusiness House logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

IT FUTURE EXPO 2017

Miasto : Warszawa
Miejsce : Stadion PGE Narodowy
Data : 20.09.2017
Godzina : 09:00 - 17:10
Status : zakończone
IT FUTURE EXPO 2017
V Targi IT Future Expo - rozwijaj firmę dzięki nowym technologiom!

Największa impreza B2B branży informatycznej w Polsce ponownie!
20 września 2017 na Stadionie PGE Narodowym!

Już po raz piąty spotkamy się na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, gdzie odbędą się informatyczne targi - IT Future Expo. Wydarzenie z sukcesem wpisało się w coroczny kalendarz najważniejszych imprez branży IT. To jedyne targi informatyczne o charakterze B2B w Polsce. Dzięki tej formie wydarzenie stało się przestrzenią networkingową, jak również idealną platformą nawiązywania relacji biznesowych i wymiany doświadczeń.

Jak co roku spotkanie będzie poświęcone innowacjom technologicznym oraz najważniejszym wyzwaniom, przed którymi stoi obecnie rynek IT. Podczas organizacji piątej już edycji targów, Organizatorzy przygotowali kolejne nowości i atrakcje. Oprócz sztandarowego wydarzenia towarzyszącego - IT Future Congress, w trakcie którego eksperci poruszą najważniejsze aspekty rozwoju branży. Będzie można odwiedzić specjalistyczne strefy tematyczne i bezpłatnie zasięgnąć porad specjalistów w zakresie newralgicznych zagadnień, wpływających na funkcjonowanie firmy.

  • Nurtują Cię najnowsze regulacje Unii Europejskiej dotyczące ochrony danych osobowych?

  • Chcesz wiedzieć jak zabezpieczyć firmę przed wyciekaniem istotnych informacji na zewnątrz?

  • Od dawna masz w planach przeprowadzenie analizy polityki bezpieczeństwa organizacji?

  • Zastanawiasz się na rozwiązaniem, które efektywnie zoptymalizuje pracę firmy?

  • A może chcesz dowiedzieć się o najnowszych programach dotacji z Unii Europejskiej w zakresie dofinansowań na wdrażanie rozwiązań informatycznych?

To tylko niektóre zagadnienia z jakimi będziesz mógł zmierzyć się podczas wydarzenia w strefach specjalistycznych. Zapraszamy do odwiedzenia IT Law Point, IT Consulting Point oraz punktu Dotacje UE na IT.

Z nowości, warto też wspomnieć o strefie dronów, która po raz pierwszy znajdzie się w programie tematycznym targów. W strefie tej będzie można dowiedzieć się o możliwościach wykorzystania tych bezzałogowych statków powietrznych w biznesie. Kluczowi gracze zademonstrują funkcje najnowszych urządzeń oraz przeprowadzą loty pokazowe, co będzie niewątpliwą atrakcją dla Zwiedzających.

Gościem Specjalnym targów będzie najbardziej znany w Polsce YouTuber – Łukasz Jakóbiak! Zapraszamy na jego wystąpienie!

 

  • 1
  • 2

0.0
Tagi: Pure Expo
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra