Giant

EUROPEAN FACILITY MANAGEMENT CONGRESS

|
Miasto : Łódź
Miejsce : HOTEL AMBASADOR PREMIUM **** ul. Piłsudskiego 29
Data : 07.06.2018
Godzina : 09:00 - 16:20
Status : zakończone
EUROPEAN FACILITY MANAGEMENT CONGRESS
Zapraszamy na EUROPEAN FACILITY MANAGEMENT CONGRESS już 7 czerwca 2018 r. w hotelu AMBASADOR PREMIUM **** w Łodzi. Organizatorem kongresu jest Polish Academy of Certification in Facility Management (PACFM).

Ciekawy merytorycznie kongres na temat standardów, norm oraz krajowej i międzynarodowej certyfikacji branży obsługi nieruchomości, a w szczególności sektora property, facility management oraz usług infrastrukturalnych (usługi sprzątające). Podczas kongresu  poruszane będą zagadnienia dotyczące nieruchomości komercyjnych, przemysłowych, użyteczności publicznej oraz zabytkowych na temat:

  • norm i standardów ISO, PKN, IICRC, PACFM, BIM, GEODETIC,

  • certyfikacji, norm, standardów kompleksowych i technicznych usług czystości,

  • certyfikacji, norm, standardów w modelowaniu 3D – BIM w zarządzaniu nieruchomościami,

  • certyfikacji, norm i standardów w sektorze property i facility management,

  • norm i standardów dotyczących pomiarów nieruchomości.

Podsumowaniem kongresu będzie panel otwarty, na którym poruszona zostanie problematyka sektorów, standardów i jakości usług. Omówimy tematy często pomijane, a istotne w celu prawidłowej eksploatacji nieruchomości oraz jej obsługi.  Zwieńczeniem kongresu będzie losowanie cennych nagród.

Szczegóły: www.pacfm.org/efmc

 

Polish Academy of Certification in Facility Management (PACFM)

Organizacja non profit zrzesza przedsiębiorstwa i instytucje naukowe z całej Europy w celu: propagowania wiedzy teoretycznej i empirycznej sektora facility management i usług infrastrukturalnych (w tym usługi sprzątające), poprawy jakości usług (audyty usług, doradztwo w przygotowaniu SIWZ, certyfikacja) oraz zwiększania komfortu pracy i użytkowania z nieruchomości. Organizacja powstała w lutym 2016 roku ale nasze prężne działania szybko podążają za celami jakie postawiliśmy sobie na początku i jesteśmy już rozpoznawalni w branży w całej Polsce. Edukujemy na poziomie menadżerskim znane polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa oraz instytucje Państwowe. 

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz