ARTSERVIS sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoCity Space logoArchicom logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoVantage Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoTétris Poland logoNowy Styl Group logoKontor logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPodium Investment logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Forum Asset, Property & Facility Management

Miasto : Warszawa
Miejsce : Warsaw Spire na Placu Europejskim
Data : 20.03.2018
Godzina : 08:30 - 20:00
Forum Asset, Property & Facility Management
Jako Patron Medialny wydarzenia, wraz z organizatorami zapraszamy do udziału w Forum Asset, Property & Facility Management.

20 lat minęło… to myśl przewodnia kolejnego Forum Asset & Property & Facility Management, które odbędzie się 20 marca 2018 w Warsaw Spire na Placu Europejskim w Warszawie.

W trakcie tegorocznej edycji skupimy się jak zwykle na najważniejszych aspektach związanych z obsługą nieruchomości. Zważywszy, iż od 20 już lat mamy okazję być czynnymi uczestnikami rynku nieruchomości komercyjnych, chcielibyśmy, aby to spotkanie stanowiło swego rodzaju podsumowanie ostatniego 20-lecia oraz dyskusję nad kierunkami dalszego rozwoju.

W tym roku, nietypowo, podzieliliśmy zakres merytoryczny na 3 części:

  • Rynek wg dostawców usług

  • Rynek wg najemców

  • Rynek wg właścicieli nieruchomości

Sukces dotychczasowych edycji pokazał, że trafnie formułowaliśmy zagadnienia i tezy dyskutowane podczas konferencji, nadając tym samym naszemu Forum rangę jednej z najważniejszych imprez, skupiającej największe opiniotwórcze autorytety z branży.

Forum Asset & Property & Facility Management tradycyjnie już towarzyszyć będzie bankiet, który będzie doskonałą okazją do spotkania z przyjaciółmi z branży oraz do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

 

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na www.powermeetings.eu

 

Zapraszamy i do zobaczenia 20 marca 2018!

 


Kontakt z organizatorem:

Małgorzata Koperek - Project Manager powermeetings.eu

tel.: +48 22 740 67 80; kom.: +48 508 921 590

e-mail: Malgorzata.Koperek@powermeetings.eu

 


5.0
Napisz pierwszy komentarz
Conrad duży
mantra