Proton Office

Miasta przyszłości według Sweco

Miasto : Warszawa
Miejsce : Centrum Konferencyjne Kopernik
Data : 05.04.2018
Godzina : 10:00 - 15:00
Status : zakończone
Miasta przyszłości według Sweco
Podczas wydarzenia poruszane będą tematy dotyczące m.in. zrównoważonego rozwoju miast, nowoczesnego zielonego budownictwa, efektywności energetycznej, a także kwestie związane ze środowiskiem naturalnym oraz jakością życia człowieka.

Konferencja „Miasta przyszłości według Sweco” to wydarzenie poświęcone zagadnieniom szeroko rozumianej dziedziny rozwoju inteligentnych miast. Z definicji, smart city to miasto wykorzystujące zaawansowane technologie w celu poprawy jakości życia, ochrony środowiska naturalnego i działania zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Filozofia miast przyszłości zakłada, by określone efekty osiągnąć przy jak najniższych kosztach ponoszonych w długim okresie.

Prelegentami konferencji będą specjaliści wyróżniający się wiedzą i doświadczeniem zarówno w Polsce jak i w Europie. Treści przedstawione na konferencji będą stanowić źródło eksperckiej wiedzy i inspiracji do tworzenia innowacyjnych obiektów i kreowania przyjaznych przestrzeni w miastach przyszłości. Wydarzenie jest także okazją by wspólnie świętować setny certyfikat BREEAM New Construction, w uzyskaniu którego uczestniczył nasz Dział Budownictwa Ekologicznego.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz