Giant

I spotkanie Real Estate Talks 2020 w Krakowie

Miasto : Kraków
Miejsce : Business Link High5ive
Data : 13.02.2020
Godzina : 16:30 - 20:45
Status : zakończone
Rozpoczyna się tegoroczny cykl spotkań Real Estate Talks. Pierwsze spotkanie już 13 lutego 2020 r. w Krakowie w Business Link High5ive. Zapraszamy osoby z branży nieruchomości, budownictwa oraz pokrewnych. Tym razem tematem spotkania będzie: Co może dać Ci LinkedIn?

LinkedIn odgrywa coraz poważniejszą rolę w polskiej rzeczywistości biznesowej. Podczas interaktywnego wystąpienia dowiemy się, jak poprawnie zbudować swój profil, na co szczególnie zwrócić uwagę, aby LinkedIn wspierał Twój wizerunek oraz czym jest i jak "robić social selling". Warto zabrać ze sobą laptopa, aby na bieżąco wprowadzać zmiany w swoim profilu. Warsztaty poprowadzi Artur Sójka.


Podczas wydarzenia nie zabraknie też bankietu oraz moderowanego biznes miksera. Spotkanie to świetna okazja do budowania relacji biznesowych, integracji osób pracujących w branży nieruchomości w poszczególnych regionach oraz promocji osób pracujących w branży nieruchomości. 


W programie również ogłoszenie III edycji konkursu Top Woman in Real Estate.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji pod linkiem: https://www.retalks.pl/i-spotkanie-real-estate-talks-2020-w-krakowie/

Partnerami wydarzenia są: Business Link High5ive – partner miejsca, Mix Biura – partner strategiczny, Ceetrus – partner.  
 

Real Estate Talks – spotkania inspiracyjno- networkingowe dla branży nieruchomości, budownictwa i pokrewnych, odbywające się na przestrzeni roku w największych miastach w Polsce. W 2020 roku organizatorzy zapraszają uczestników na spotkania do Łodzi, Gdańska, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Warszawy i po raz pierwszy do Katowic. Więcej informacji na stronie: www.retalks.pl oraz www.topwoman.pl/real-estate-talks/ a także prezentacja filmowa prowadzonych działań: https://www.youtube.com/watch?v=FHjDhk6aGIY

Autor: Katarzyna Podyma, Rada Programowa konkursu Top Woman in Real Estate. 
Dane kontaktowe: k.podyma@retalks.pl, +48 605 380 343.


2.0
Napisz pierwszy komentarz