Biurowiec Roku 2013

Pierwsza edycja konkursu Biurowiec Roku dobiegła końca! Dziękujemy za duże zainteresowanie i olbrzymią liczbę oddanych głosów. Walka o pierwsze miejsce trwała do ostatnich chwil głosowania i każda z 16 inwestycji biorących udział w rywalizacji zyskała swoje grono zwolenników. Zwycięzca może być jednak tylko jeden i pragniemy ogłosić, że tytuł Biurowiec Roku 2013 zdobył pochodzący z Wrocławia biurowiec West House 1B! Serdecznie gratulujemy!


Biurowiec wchodzi w skład West Forum - najszybciej rozbudowującego się zespołu biurowego we Wrocławiu. W 2008 r. oddano pierwszy z biurowców kompleksu, West House 1A. W 2013 roku natomiast pozwolenie na użytkowanie zdobyła I faza West House 1B. Budynek oferuje 6000 mkw., które są już wynajęte w całości. 4000 mkw. zajęła Netia, natomiast pozostałe 2000 mkw – firma OBSS, która siedzibę zajmie na początku 2014 r.

Docelowo funkcje biurowe kompleksu zostaną uzupełnione przez restauracje i sklepy. W ramach West Forum, składającego się z 6-8 obiektów, powstanie blisko 100 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A, które zostaną poddane certyfikacji zgodnie z wymogami LEED.

Biurowiec West House 1B, prócz tytułu Biurowiec Roku 2013, zostanie również zaprezentowany na łamach najnowszej publikacji E-BIUROWCE: Podsumowanie rynku biurowego w 2013 roku.

Uczestnicy głosowania również otrzymają nagrodę – każdy, kto oddał głos na swojego faworyta i wypełnił formularz zgłoszeniowy, otrzyma najnowsze wydanie papierowej wersji publikacji E-BIUROWCE.PL, w której zostanie opublikowany zwycięski projekt.