Polska ambasada w Berlinie - projekt JEMS Architekci
JEMS Architekci Architektura
00-754 Warszawa
Jurija Gagarina 28
  • 22 559 28 00
  • jems@jems.pl
  • www.jems.pl

O NAS

Firma JEMS Architekci została utworzona w 1988 roku, jednakże zespół architektoniczny kierowany przez Partnerów JEMS działa nieprzerwanie od 1980 roku, będąc jedną z pierwszych prywatnych pracowni projektowych działających na rynku warszawskim.

 

Firmą kierują wspólnicy: architekci – Olgierd Jagiełło, Maciej Miłobędzki, Jerzy Szczepanik-Dzikowski i Marcin Sadowski oraz Wojciech Zych – Prezes Zarządu odpowiadający za kwestie formalno-prawne i finanse.

 

W 2003 roku skład Zarządu uzupełnili architekci – partnerzy: Paweł Majkusiak i Andrzej Sidorowicz, a w 2006 roku – Marek Moskal. W ciągu kilkunastu lat swojej działalności JEMS z niewielkiego studio projektowego przeistoczył się w zespól architektoniczny liczący blisko 60 osób.

 

Partnerzy wraz z architektami prowadzącymi poszczególne tematy odpowiadają za całość procesu projektowego i budowę, koordynując i kierując pracami multidyscyplinarnego zespołu specjalistów, JEMS stale współpracuje z liczącymi się biurami projektowymi, projektantami i konsultantami wszystkich specjalności związanych z opracowywanymi przez nas projektami.

 

Od połowy 2004 roku pracownia architektoniczna JEMS mieści się w zaprojektowanym przez siebie i wybudowanym dla własnych potrzeb budynku przy ul. Gagarina w Warszawie.