IMMOFINANZ Zarządzanie
00-838 Warszawa
Prosta 70
  • +48 609 703 323
  • Marcin.Dondalski@immofinanz.com
  • www.Immofinanz.com

IMMOFINANZ z piętnastoma budynkami biurowymi o łącznej powierzchni najmu na poziomie ponad 226.000 m kw., to jeden z największych inwestorów na rynku nieruchomości biurowych w Warszawie. Łącznie w stolicy Polski rozlokowane jest niemal 20% biurowego portfela, tego austriackiego inwestora.

Portfel nieruchomości biurowych IMMOFINANZ w Polsce można podzielić na dwie części. Pierwsza, dotyczy budynków objętych marką biurową myhive. Druga część, równorzędnie ważna, to głównie kompleks biurowy EMPARK Mokotów Business Park.

Myhive to międzynarodowa marka biurowa należąca do IMMOFINANZ. Pierwszy budynek myhive w Polsce otwarto ponad dwa lata temu. Od tego czasu tym „brandem” objętych zostało już siedem warszawskich biurowców, z łącznie 140.000 m kw. pod wynajem oraz 156 najemcami zatrudniającymi 11.000 osób.

Budynki pod marką myhive wyróżniają się czterema aspektami. Pierwszy to zainspirowanie wnętrzami hotelowymi w kontekście design-u lobby, co widać natychmiast po wejściu do budynku. Są one zaprojektowane tak, aby zapewnić najemcom oraz ich gościom komfortowe odczucia i chęć pozostania w nich dłużej. Drugi - to troskliwa obsługa, co przekłada się na elastyczną i szybką pomoc najemcom. Trzecim wyróżnikiem jest wszechstronna infrastruktura, którą należy interpretować w kontekście wszelakich usług i udogodnień. Wreszcie ostatnim jest społeczność międzynarodowa, budowana poprzez organizowane regularnie spotkania i eventy. Każdy z najemców jest jej częścią i może korzystać z zalet stworzonych przez tę sieć zarówno dla celów prywatnych, jak i biznesowych, promując swoje produkty lub usługi w ramach całej rodziny myhive. Głównymi narzędziami wykorzystywanymi w ramach tzw. „community managementu” są media społecznościowe czy tez specjalna aplikacja myhive, dedykowana pracownikom najemców, a wszystkie działania z tego zakresu są koordynowane przez specjalnie powołanego Community Managera.

 

EMPARK Mokotów Business Park to największy kompleks biurowy w Polsce, z łącznie ponad 116.000 m kw. pod wynajem.

Dzięki wysokiemu poziomowi zarzadzania kompleksem oraz nieustannie rozbudowywanej ofercie „około biurowej”, EMPARK jest przykładem sukcesu komercjalizacyjnego.

W kontekście usprawniania i rozszerzenia bieżącej oferty w EMPARK-u w ostatnim czasie do użytku najemców oddane zostały zupełnie nowe lobby w czterech budynkach kompleksu, czy też otwarte zostało dwupoziomowe nowoczesne centrum konferencyjne w budynku Taurus, z pięknym widokiem na biznesową Warszawę.

Centrum wszystkich wydarzeń organizowanych dla najemców EMPARK-u stanowi zlokalizowana pomiędzy budynkami, specjalna strefa wiosenno-letnia. To miejsce tętniące życiem, nie tylko w czasie lunchu, kiedy to pracownicy najemców tłumnie przychodzą tu by skorzystać z oferty foodtrucków, spędzając tym samym swoją przerwę na świeżym powietrzu. To także centralne miejsce eventowe dla takich wydarzeń jak kino letnie, strefy kibica, porannej jogi, czy też organizowanego od trzech lat Warszawa Business Run, w którym bierze udział niemal 5.000 osób.

EMPARK to także najbardziej rozbudowana strefa sharedmobility w Polsce. Na jego terenie można wypożyczyć nie tylko rower, ale i samochód, skuter oraz modne ostatnio hulajnogi. Poza tym specjalne z myślą o najemcach jesienią uruchomiono na terenie kompleksu sesje światłoterapii, a dzięki sprowadzeniu do kompleksu BioBazaru, wszyscy dla których ważne jest zdrowe odżywianie, mogą wybierać z szerokiej oferty spożywczej, na miejscu.