Proton Office

IMMOFINANZ podpisał znaczące umowy biurowe na Mokotowie na ponad 4 300 mkw.

|
Źródło: materiały prasowe partnera
Największa z nich dotyczy nowego najemcy, firmy z sektora ubezpieczeń TUZ Ubezpieczenia, która wprowadziła do biura o powierzchni 2 700 mkw. w myhive Mokotów Four.

Już od dłuższego czasu funkcjonujemy w nowej rzeczywistości, która dla wielu sektorów, w tym biurowego, stanowi wyzwanie. Tym niemniej nasza oferta biurowa na stołecznym rynku, między innymi dzięki atrakcyjności marki myhive – szczególnie teraz, kiedy jest ona obecna we wszystkich naszych stołecznych nieruchomościach, ale także wprowadzeniu nowych produktów elastycznych, świadczy o sile naszego portfela i przyciąga nowych najemców – powiedziała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ.

Gros naszych budynków biurowych zlokalizowana jest w dwóch kluczowych stołecznych dzielnicach biznesowych, modnej Woli ale i wzbudzającym nieprzerwane zainteresowanie klientów, Mokotowie. Cieszy nas, że w każdej z nich utrzymujemy równie wysoki poziom komercjalizacji – dodała.

 

Doradcą, który wspierał prowadzone negocjacje dla tej konkretnej umowy była Reina Company.

Budynki takie jak w ramach kompleksu myhive Mokotów, regularnie modernizowane i zarządzane z troską, stanowią cenną alternatywę dla najemców. W przypadku naszego klienta skorzysta on z biura w standardzie odpowiadającym jego wysokim wymaganiom, a jednocześnie pozostanie na Mokotowie, w części Służewca Przemysłowego – lokalizacji znanej pracownikom i kontrahentom od lat, a przy tym zmieniającej swoje oblicze. To już nie tylko miejsce pracy, ale też dzielnica, która oferuje coraz więcej udogodnień i przestrzeni do życia – skomentował Robert Karniewski, prezes zarządu Reina Company.

Poza największą umową z TUZ Ubezpieczenia – polską firmą, jedną z dwóch najszybciej rozwijających się firm ubezpieczeniowych, dla myhive Mokotów Four, IMMOFINANZ podpisał także przedłużenie umowy na kolejne 5 lat z najemcą myhive Park Postępu – firmą Brown Forman. Powierzchnia biurowa wynajmowana przez te firmę wynosi ponad 1 300 mkw.

Kolejna mokotowski kontrakt dotyczy firmy doradczej HRO Personnel dostarczającej klientom najwyższej jakości usługi z zakresu rekrutacji, outsourcingu oraz marketingu, która wprowadziła się na niemal 300 mkw. w myhive Mokotów Three (dawny Orion).


0.0
Napisz pierwszy komentarz