Koniec z niszczeniem butów w biurze

Heel'n'bumpers
Znów z niepokojem spoglądasz na swoje ulubione buty. Dbasz o nie, a mimo to pojawiły się na nich kolejne rysy... Czy zdajesz sobie sprawę, że winne temu są krzesła biurowe? Na szczęście jest na to sposób!

 

Ratunek nie tylko dla butów

Heel'n'bumpers chronią nie tylko obuwie. Dzięki silikonowym opaskom kółka krzeseł biurowych nie pozostawiają śladów i żłobień także na ścianach. Ta ich właściwość sprawdza się we wszystkich mniejszych biurach, gdzie przestrzeń jest niewielka i zdarza się, że pracownicy wstając od biurka uderzają krzesłami o ściany. Heel'n'bumpers chronią ściany, listwy przypodłogowe oraz meble, dzięki czemu znajdują zastosowania także w przestrzeni prywatnej, w której chętnie wykorzystują je osoby pracujące w systemie home office.

Personalizacja i design

Jakie są ochraniacze Heel'n'bumpers? Oczywiście funkcjonalne, ale nie tylko... Stanowią one także oryginalny element wystroju biura. Po ich nałożeniu krzesła wyglądają jakby unosiły się nad ziemią. Każdy z ochraniaczy ma silikonową opaskę chroniącą buty. Opaski dostępne są w pięciu kolorach: czarnym, miętowym, koralowym, zielonym i różowym. Dzięki temu można dopasować je do wystroju całego biura. Heel'n'bumpers są prezentowane na portalu Red Dot 21 wśród najlepszych produktów światowego designu.

Pomysł na prezent

Osobom poszukującym świątecznych prezentów podpowiadamy, że Heel'n'bumpers doskonale sprawdzają się także w tej roli. Nie tylko chronią buty, ale stanowią również ciekawy gadżet. Jak już wspomnieliśmy są one nietypowym elementem wystroju każdego biura. Heel'n'bumpers mogą być prezentem dla klientów czy pracowników danej firmy. Każdy z ochraniaczy ma silikonową opaskę, której kolor można dopasować do kolorów logo zamawiającej je firmy, a nawet wygrawerować na nich nazwę.


 

Heel'n'bumpers to prosty i innowacyjny produkt, który rozwiązuje problem butów zarysowanych przez kółka foteli biurowych. Chronią one także ściany i meble w biurze. Dzięki silikonowym opaskom ochraniacze sprawiają, że krzesła obrotowe obijając się o ściany i szafy nie pozostawiają śladów. Ochraniacze Heel'n'bumpers są zatem praktyczne. Warto jednak pamiętać także o tym, że stanowią one niezwykły element dekoracji wnętrza. Jeśli więc Twoje krzesło biurowe również niszczy buty masz wybór: nogi w górę lub Heel'n'bumpers (Legs up! or Heel'n'bumpers)!

 

  • 1
  • 2

2.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz