Swig3

Donice oczyszczające powietrze

|
Donica Airy
Weź głęboki wdech. Czy wiesz, co właśnie wpadło do twoich płuc? Jeśli przebywasz w ruchliwym mieście, w pracy lub w domu, zapewne będzie to życiodajny tlen, dwutlenek węgla, azot, ale też i smog, benzen, formaldehyd, ftalany, amoniak, kurz itd. Nie brzmi to zachęcająco. Tylko co to wszystko oznacza?

Matka Natura wymyśliła zieleń, a rośliny to naturalni filtratorzy i oczyszczacze powietrza, jednak gdy zanieczyszczeń jest tak wiele, same rośliny nie dadzą sobie rady. Reszta należy do dwóch niemieckich wynalazców (Helge B. Knickmeier i Peer-Arne Bottcher), dla których czyste powietrze stało się priorytetem. Zrewolucjonizowali oni rynek, tworząc donice oczyszczające powietrze. Zwiększyli wydajność roślin do maksimum poprzez proste i potwierdzone naukowo rozwiązania. Najbardziej powietrze oczyszczane jest przez korzenie roślin, jednak przy standardowej doniczce właśnie ta część rośliny jest zakryta przez ziemię i ma ograniczony dostęp do powietrza. Tu właśnie powstał pomysł na super donicę AIRY.

Sekret działania donic AIRY tkwi w swobodnej wentylacji bryły korzeniowej poprzez odpowiednie otwory w donicy - powietrze wędruje „kominowo" od dołu do góry, pozwalając roślinie szybko wyłapać szkodliwe zanieczyszczenia i w zamian oddając czyste powietrze. Trzeba także wspomnieć o niebywałej łatwości w pielęgnacji roślin - zestaw AIRY zawiera zbiornik na wodę z czujnikiem, dzięki któremu wiemy dokładnie kiedy należy go uzupełnić, a roślina sama pobiera wodę wtedy, kiedy jej potrzebuje, tak jak w naturze.

Dodatkową zaletą tego systemu jest brak jakichkolwiek efektów ubocznych działania - cały proces to naturalny mechanizm, a co za tym idzie nie wymaga wymiany żadnych filtrów, prądu, ani nie wytwarza żadnych dźwięków - jedyny koszt, to zakup donicy i roślinki. To nasza inwestycja w zdrowsze powietrze.

Modnie i z efektem

Donice AIRY są nie tylko dobre konstrukcyjnie, zadbano również o ich nowoczesny design. Donice oferowane są w 2 różnych kształtach i kolorach (grafit i biały). Indywidualny pazur nadaje im 16 kolorowych wykończeń, dzięki czemu dopasują się do każdej przestrzeni - domowej, biurowej czy publicznej. Wielkością AIRY idealne wpasowują się na szafkę czy biurko.

Donice te to także oszczędność miejsca - jedna donica AIRY, dzięki swojej wydajności, zastępuje aż do 8 donic standardowych, a już jedna mniejsza doniczka może oczyścić powietrze w 20 mkw. pokoju w zaledwie 24 godziny! To bardzo dużo.

Nie czekaj, oczyść powietrze razem z nami! Ty wybierz donicę i kolor wykończenia, a Kwiaty dla Biura dobiorą i posadzą najlepszą dla Ciebie roślinę najbardziej oczyszczającą powietrze.

 

  • 1
  • 2

3.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra