Giant

Stworzyć niepowtarzalną przestrzeń

art. sponsorowany
|
Panele ścienne CubiForms Wave
Wygodna i atrakcyjna przestrzeń to wyzwanie dla architektów. W jej wykreowaniu pomagają np. panele ścienne CubiForms. Sprawdzają się one w roli dekoracji, ale to nie jedyna ich funkcja.

Niebanalna aranżacja

Wykańczając ściany za pomocą gotowych paneli ściennych CubiForms można stworzyć oryginalną aranżację każdego pomieszczenia. Wynika to między innymi z tego, że da się je zastosować na wiele sposobów. Oczywiście można panelami wyłożyć całą ścianę, ale istnieją też inne opcje. Jedną z możliwości jest tworzenie intrygujących kompozycji z kilku sztuk, które dodatkowo można połączyć z innymi materiałami dekoracyjnymi, np. z mchem. Co więcej, panele CubiForms są dostępne w różnych kolorach. Jest to kolejna cecha, którą można wykorzystać projektując niebanalne wnętrze. Pozwala ona bowiem na wiele wariacji w układaniu. Można wybrać jednolitą barwę lub przeróżne warianty z wykorzystaniem kilku kolorów. W zbudowaniu klimatu wnętrza pozwala również różnorodność wzorów, w których dostępne są panele CubiForms.

W trosce o zdrowie użytkowników

Chociaż obecnie w aranżacji wnętrz duże znaczenie odgrywa wystrój, który powinien być przyjemny dla oka i wygodny w użytkowaniu to jednak nie tylko wygląd liczy się w przestrzeni biurowej. Ważne jest to, by wnętrze było również przyjazne dla zdrowia użytkowników, a także praktyczne w utrzymaniu czystości. Nie bez znaczenia są więc materiały, które zostały wykorzystane w danej przestrzeni biurowej. Panele ścienne CubiForms zostały stworzone z naturalnych materiałów, takich jak wełna drzewna. Wyroby z niej wykonane są bezpieczne w użytkowaniu. Dzięki zastosowaniu ekologicznych materiałów (wełna drzewna, cement, woda) panele CubiForms mają takie właściwości, jak stabilizacja wilgotności i temperatury wewnętrznej, niepalność, brak emisji szkodliwych substancji, wyciszenie. Co więcej, zostały one wykonane z solidnych materiałów. Dzięki tej wytrzymałości panele ścienne CubiForms można stosować w miejscach narażonych na zniszczenie, takich jak ściany czy słupy biurowe. Pomagają one dłużej zachować czystość i estetyczny wygląd takich powierzchni. Właściwości paneli CubiForms sprawdzają się także w miejscach ubytków w powierzchni ściennej, bowiem pozwalają je w prosty sposób zamaskować.

Jak uzyskać przyjemne wnętrze?

Panele ścienne CubiForms pomagają również w uzyskaniu bardziej kameralnego wnętrza. Można je więc z powodzeniem wykorzystywać w biurach typu open space. W takich miejscach często pracownicy czują się mało komfortowo i nieswojo, ponieważ niejednokrotnie biura pozbawione są przytulności i wyciszenia. Dzięki swojej strukturze płytki CubiForms wprowadzają komponent ciepła i naturalności, który pozostaje w harmonii z materiałami uznawanymi za „zimne” i nieprzytulne, jak np. szkło czy metal. Faktura płytek wchodzi również w dialog z postindustrialnymi, surowymi wnętrzami.

Panele CubiForms pomagają w tworzeniu komfortowego biura również dzięki temu, że posiadają funkcję rozpraszającą dźwięk, jak również zapewniają odpowiednią wilgotność w pomieszczeniu.

Często panele CubiForms stosuje się również jako tło dla podkreślenia odmienności danej sfery i wydzielenia jej na planie otwartego biura. Sprawdzają się więc w recepcjach, salach konferencyjnych, klubach czy kawiarniach.

Zawsze warto dbać o to, by biuro było miejscem, w którym pracownicy czują się dobrze. W takiej przestrzeni mogą się oni bardziej skoncentrować, a tym samym pracować efektywnie i z większą kreatywnością. Na szczęście wprowadzenie zmian nie zawsze musi wiązać się z długotrwałym i uciążliwym remontem. Dla przykładu, montaż paneli ściennych CubiForms jest łatwy, dzięki czemu pozwala na szybkie i efektowne zmiany.

 


4.0
Tagi: CubiForm
Napisz pierwszy komentarz