Giant

Welcome back… to the office! Nowy raport Nowego Stylu

|
Nowy Styl jako lider w dziedzinie urządzania przestrzeni biurowych nie tylko wykonuje wielorakie projekty z tego zakresu, ale również dzieli się swoją wiedzą.

Tym razem chcąc wesprzeć firmy decydujące się na ponowne otwarcie biur, eksperci Nowego Stylu sporządzili raport pt. „Welcome back… to the office!”.​ Znajdziecie w nim informacje, które pomogą Wam odpowiednio przygotować przestrzeń na powrót pracowników. Publikację znajdziecie tutaj!

Część z nas, zmęczona ciągłym przebywaniem w tej samej przestrzeni i zaburzonym work-life balance, wyczekiwała ponownej pracy w biurze. Jednak gdy rozpoczęliśmy proces stopniowego powrotu do swoich miejsc pracy, zaczęły się mnożyć obawy i wątpliwości. Często nasuwają się pytania dotyczące bezpieczeństwa. Jak zatem pogodzić konieczność odmrożenia biznesu z troską o zdrowie?

Kluczowe jest odpowiednie przygotowanie przestrzeni na powrót pracowników. Biura muszą się zmienić – tłumaczy Karolina Manikowska, Dyrektor Działu Badań i Konsultingu Przestrzeni Pracy w Nowym Stylu. – Do tej zmiany trzeba podejść kompleksowo, sięgając nie tylko po podstawowe środki higieny, ale także inwestując w specjalne produkty i rozwiązania, oraz zapewniając niezbędne wsparcie i komunikację.

O konkretnych rozwiązaniach dowiecie się z rozmowy Olimpii Ajakaiye z Karoliną Manikowską.

Welcome back… to the office!

Zasady zawarte w raporcie koncentrują się wokół sześciu obszarów tematycznych: bezpieczeństwa i higieny pracy, nowej organizacji przestrzeni, komunikacji wizualnej, zasad pracy, działań kadry zarządzającej oraz wyposażenia wspierającego bezpieczeństwo pracowników. Tworzą one tak zwane puzzle bezpieczeństwa, czyli konkretne działania i rozwiązania, pomagające rozpocząć po pandemii funkcjonowanie biura na nowo.

Publikacja powinna być lekturą obowiązkową dla wszystkich, którzy są odpowiedzialni za reorganizację biur i zapewnienie bezpiecznych warunków pracy. Zapraszamy do lektury!
 

Zobacz raport

 


0.0
Tagi: Nowy Styl
Napisz pierwszy komentarz