Giant

Tork wprowadza dwa nowe innowacyjne mydła

Chcąc pomóc firmom w zapewnieniu nowych standardów higieny, Tork wprowadza na rynek dwa nowe mydła.
  • Tork wprowadza dwa nowe mydła do rąk
  • Nowe produkty powstały w odpowiedzi na zwiększone zapotrzebowanie na skuteczne rozwiązania higieniczne
  • Dla personelu kuchennego i szefów kuchni: usuwają nieprzyjemne zapachy
  • Kompatybilne z dozownikami Tork Skincare (S4), które posiadają certyfikat „Łatwy w użyciu”

 

Chcąc pomóc firmom w zapewnieniu nowych standardów higieny, Tork wprowadza na rynek dwa nowe mydła. Wysokiej jakości produkty, dostępne w postaci pianki lub płynu, zostały przebadane dermatologicznie i są opatrzone certyfikatem EU Ecolabel. Ich skład opracowano z myślą nie tylko o skuteczności działania, ale też ochronie skóry.

Fabrycznie zamknięte litrowe butelki z pompkami zapewniają odpowiednią sterylność, zmniejszając ryzyko zakażenia krzyżowego. Opakowania zapadają się w miarę zużywania zawartości, co pomaga zredukować objętość odpadów o 70 proc.1 Wkłady pasują do dozowników Tork Skincare (system S4) – są łatwe w użyciu, dostępne z sensorami, które umożliwiają bezdotykowe dozowanie.
 

Zapewnij nowy standard higieny nie zaniedbując zrównoważonego rozwoju
 

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na skuteczne rozwiązania higieniczne, rośnie też zainteresowanie klientów produktami ekologicznymi2. Tork opracował więc swoją nową ofertę tak, by nie tylko pomagać spełniać nowe wytyczne dotyczące czystości, ale też zadbać o środowisko. Nowe mydła pozwalają zmniejszyć zużywanie wody i liczbę generowanych odpadów.

Chcemy pomóc firmom rozwijać się w sposób zrównoważony. Dbanie firmy o środowisko może mieć pozytywny wpływ zarówno na pracowników, jak i klientów mówi Wojciech Nizio, Regional Brand Activation Manager, Tork.

99 proc. składników produktu Tork czyste mydło w piance do rąk ma naturalne pochodzenie3, a 7 z 9 jest pochodzenia roślinnego. Mydło łatwo ulega biodegradacji4, a jego formuła nie stwarza zagrożenia dla organizmów żyjących w środowisku wodnym5. Jednocześnie zapewnia – przy użyciu tej samej ilości produktu - skuteczność równą innym produktom Tork6. Tork czyste mydło w pianie do rąk łatwo się pieni i spłukuje7, zapewniając podczas mycia rąk o 35 proc. mniejsze zużycie wody8.

 

Tork pomaga szefom kuchni i personelowi kuchennemu dbać o ich dłonie

Dłonie kucharzy i personelu kuchni narażone są na częsty kontakt z drażniącymi substancjami oraz niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Nowe Tork mydło w płynie do rąk neutralizujące zapachy – przeznaczone dla osób pracujących w gastronomii dobrze usuwa zapachy żywności, np. ryb i czosnku. Produkt jest delikatny dla dłoni nawet przy częstym używaniu, nie powoduje uszkodzeń skóry ani podrażnień. Zdrowe ręce przyczyniają się do dobrego samopoczucia personelu, co jest kluczem w zachowaniu harmonijnej pracy w restauracyjnej kuchni.


 

Dowiedz się więcej:

https://www.tork.pl/product/424011/wk%C5%82ady/ochrona-skory

https://www.tork.pl/product/520201/wk%C5%82ady/ochrona-skory
 

1 Na podstawie testu Essity,
2 Essity Hygiene & Health Study 2020,
3 Zgodnie z normą ISO 16128,
4 Potwierdzone przez niezależne testy laboratoryjne zgodnie z OECD 301B,
5 Zgodnie z GHS (Global Harmonized System), z EU Ecolabel, CDV,
6 W porównaniu z mydłem w piance Tork Mild Foam Soap,
7 Na podstawie wyników dwóch badań wewnętrznych i jednego zewnętrznego z 2020 r., porównując produkty Tork Clarity Foam Soap i Tork Mild Foam Soap,
8 Na podstawie wewnętrzych badań, w porówniu z mydłem w piance Tork Mild Foam Soap.

0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz