Giant

Nowoczesne podłogi modułowe – Flotex Planks

|

Elegancja i styl w modułowym formacie

Modułowość to bardzo wyraźny trend wśród rozwiązań podłogowych w obiektach, dlatego też Forbo oferuje unikalną kolekcję Flotex Planks w formie paneli o wymiarach 100x25 cm. Taki format pozwala na wykreowanie wyjątkowych wzorów na podłodze.

Wykładzina Flotex posiada właściwości zarówno wykładziny dywanowej jak i elastycznej. Unikalna budowa produktu z włókien nylonowych o bardzo dużej gęstości sprawia, że wykładzina jest bardzo komfortowa, a jednocześnie łatwa w pielęgnacji.


„Przez 60 lat obecności na rynku wykładziny Flotex nie znalazły swojego odpowiednika w produktach konkurencji. Flotex to jedyna wykładzina o komforcie porównywalnym do dywanu, a jednocześnie bardzo trwała, wodoodporna i zmywalna! Obecny nowy format paneli pozwala na jeszcze większe możliwości projektowe we wnętrzach.” Waldemar Kulikowski, Key Account Manager Forbo Flooring Polska


Różnorodne miejsca zastosowania

Uniwersalny charakter kolekcji sprawia, że Flotex Planks doskonale prezentuje się zarówno we współczesnych, jak i klasycznych wnętrzach biurowych, w centrach kongresowych, restauracjach, hotelach czy poczekalniach na lotnisku. Unikalne i wyszukane wzory tej kolekcji inspirowane są naturalnymi materiałami, motywami tekstylnymi oraz geometrycznymi kształtami i odpowiadają najnowszym trendom we wzornictwie. Wzory 'Wood' oraz 'Seagrass', jedne z ‘najcieplejszych’, najbardziej naturalnych kolekcji prezentują się doskonale również we wnętrzach domowych i sprawdzić się mogą w placówkach opiekuńczych czy domach seniorów.


Link do kolekcji: forboflooring.pl

Elegancja i styl

Flotex Planks oferuje nieskończone możliwości dowolnego zestawiania kolorów i wzorów w obrębie jednej kolekcji. Również sposób układania wzorów na podłodze pozwala na dużą dowolność w projektowaniu, np.: układając wzory w 'zygzag' czy w jodełkę stworzyć można bardzo wyrazistą i stymulującą podłogę. Flotex posiada daleką powtarzalność wzorów, co pozwala na stworzenie niebanalnych deseni nawet w obrębie jednego koloru.


Link do kolekcji: www.forbo.com

Kontakt

Kolekcję Flotx Planks zobaczyć można m.in. w showroomie Forbo w Warszawie.
Odwiedź showroom Forbo: SHOWROOM

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz