Art-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoForbo Flooring Systems Polska logoVantage Development S.A. logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKontor logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSpectra Development logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPodium Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoOlivia Business Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBusiness House logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Racławicka Center coraz bliżej otwarcia

Zdjęcie przedstawia Racławicka Center.
Zdjęcie przedstawia Racławicka Center.
Na terenie wrocławskiej inwestycji Racławicka Center trwają ostatnie prace wykończeniowe na zewnątrz budynków. Prócz tego ma miejsce wyposażanie wnętrz.

Racławicka Center to kompleks 3 biurowców klasy B+. W ramach inwestycji rozbudowano już istniejący budynek B1 oraz wybudowano 2 nowe: B2 i B3. Obiekt oferuje ok. 4700 m kw. powierzchni biurowej, natomiast powierzchnia typowego piętra waha się od 565 do 684 m kw.

Kompleks Racławicka Center umiejscowiony jest pomiędzy ulicami Skarbowców i Racławicką w dzielnicy Krzyki Borek. Lokalizacja obiektu umożliwia dobrą komunikację z miastem, m.in. poprzez bliskość obwodnicy śródmiejskiej czy autostradowej. Na dojazd do Portu Lotniczego Wrocław Copernicus potrzeba ok. 20 min., zaś do Dworca Wrocław Główny - 10 min.

Budynki kompleksu charakteryzują się wykończeniem na wysokim poziomie. Racławicka Center wyposażona jest m.in. w klimakonwektory, wentylację mechaniczną i grawitacyjną czy system kontroli dostępu. Inwestor, firma MCA, oferuje wynajem całych, niezależnych kondygnacji w kompleksie. Każde z pięter wyposażone jest w dwa węzły sanitarne oraz posiada dostęp do klatki schodowej i windy.

Inwestycja łączy w sobie naturę z funkcjonalnością. Projekt budynków kompleksu zapewnia naturalne naświetlenie lokali biurowych. Poza tym na terenie jednego z budynków znajdują się tarasy widokowe oraz kładka wkomponowana w skarpę z zielenią. Pracownicy biurowi będą mogli wypocząć na pobliskich terenach zielonych czy też nad znajdującym się w sąsiedztwie budynków stawem. Inwestor zadbał o utworzenie spacerowej alei otoczonej przez galerię drzew i krzewów.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra