PGE Narodowy

Lava Group w Diamond Business Park

Zdjęcie przedstawia Diamond Business Park
Zdjęcie przedstawia Diamond Business Park
Firma Lava Group wynajęła 110 m kw. powierzchni biurowej w kompleksie Diamond Business Park, mieszczącym się w Piasecznie.

Do najemców powierzchni biurowych w Diamond Business Park dołączyła Lava Group. Firma wynajmie w kompleksie 110 m kw. powierzchni biurowej oraz 1100 m kw. powierzchni magazynowej. W transakcji pośredniczyła firma Maxon Nieruchomości. Natomiast GLL Asset Management GmbH jest firmą doradczą współpracującą z właścicielem budynku, funduszem inwestycyjnym GLL Real Estate Partners.

Diamond Business Park to park biznesowo-technologiczno-logistyczny, który oferuje wysokiej jakości powierzchnie biurowe oraz magazynowe. Obiekt mieści się w Piasecznie w odległości 15 km od centrum Warszawy oraz 7 km od lotniska Okęcie. Prócz tego lokalizacja parku umożliwia łatwy dojazd do tras wylotowych ze stolicy, w tym A2 oraz budowanych S7 i obwodnicy Warszawy. Obiektem zarządza AIG/Lincoln Polska.

Obiekt oferuje obszerny parking przeznaczony zarówno dla pracowników jak i dla gości. Poza tym powierzchnie użytkowe zaopatrzone są w nowoczesne systemy klimatyzacji oraz kontroli temperatury. Lokale biurowe wyposażone są w podniesione podłogi oraz podwieszane sufity (dodatkowo zintegrowane z systemami czujek dymu oraz oświetleniem). Komfort pracy ma być zapewniony przez doskonały dostęp do światła naturalnego oraz wysokiej jakości wykończenie wnętrz. Należy również wspomnieć o całodobowej ochronie oraz możliwości dostępu do budynku przez 24 godziny na dobę.


0.0
Napisz pierwszy komentarz