Opera Office z pozwoleniem na użytkowanie

Zdjęcie przedstawia Opera Office
Zdjęcie przedstawia Opera Office
W dn. 17 sierpnia br. gdański biurowiec Opera Office otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Najemcy wprowadzą się do budynku we wrześniu.

Jak poinformował Jones Lang LaSalle, Opera Office 17 sierpnia otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Mikołaj Konopka z Euro Styl, firmy będącej inwestorem obiektu, mówi: Cały proces realizacji przedsięwzięcia OPERA Office przebiegał zgodnie z założonym planem. Jesteśmy dumni, iż zarówno pod względem technicznym, jak i komercyjnym, osiągnęliśmy założone cele.

Opera Office składa się z dwóch części: czteropiętrowego skrzydła A o piętrze o powierzchni ok. 700 m kw. oraz trzypiętrowej części B - z piętrem o 1000 m kw. powierzchni. Łącznie obiekt oferuje ok. 7600 m kw. powierzchni.

Rozwiązania zastosowane w projekcie Opera Office reprezentują bardzo wysoki poziom. W standardzie budynku znaleźć można m.in. klimatyzację z nawilżaniem, BMS, podnoszone podłogi czy podwieszane sufity. Do dyspozycji pracowników przeznaczone będą parkingi (podziemny i nadziemny) oferujące ok. 200 miejsc postojowych.

Biurowiec mieści się przy alei Zwycięstwa w Gdańsku w okolicach Opery Bałtyckiej, Politechniki Gdańskiej oraz stacji SKM Politechnika. Obok budynku znajduje się obiekt o charakterze rekreacyjno-sportowym wyposażony w siłownie, basen, korty tenisowe oraz boisko.

Jak mówi Magdalena Reńska z Jones Lang LaSalle: Biurowiec klasy A, OPERA Office, został wybudowany przez Euro Styl przy zachowaniu najwyższych standardów technicznych i z dbałością o detale. Projekt ten spotkał się z dużym zainteresowaniem prominentnych najemców, tj. Lloyd’s Register, KPMG, Raiffeisen Bank, Lufthansa Systems Poland, Metsä Group, Kancelaria BSJP oraz EURO STYL, którzy już we wrześniu wprowadzą się do swoich biur wypełniając budynek w ponad 95%. Ciekawostką jest pozostawienie wewnątrz - w patio - starodrzewu, który wyróżnia obiekt na tle innych inwestycji biurowych i nawiązuje do otaczającego inwestycję parku.


0.0
Napisz pierwszy komentarz