Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoForbo Flooring Systems Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoVantage Development S.A. logoTétris Poland logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-BUD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoArchicom logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKontor logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Rośnie "INVEST - PARK"

|
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST - PARK" jest jedną z najszybciej rozwijających się stref przemysłowych w Polsce.
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST - PARK" jest jedną z najszybciej rozwijających się stref przemysłowych w Polsce.
3M Wrocław Sp. z o.o. and Techspring Sp. z o.o. zasiliły Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną.

W ostatnim dniu sierpnia 3M Wrocław Sp. z o.o. oraz Techspring Sp. z o.o. otrzymały zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Podstrefy Bielawa. Pierwsza z firm będzie zajmować się produkcją ochron osobistych, włókien dla przemysłu samochodowego, wyrobów z tworzyw sztucznych i taśm technicznych. Natomiast druga na nieruchomości o powierzchni 1,11 ha będzie prowadzić działalność polegającą na produkcji między innymi cewek powietrznych oraz sprężyn ściskanych.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra