Fabryka Mebli Biurowych MDD logoSpectra Development logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoPodium Investment logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFYI Commercial Consulting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoVantage Development S.A. logoTétris Poland logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoTorus logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoKontor logoCity Space logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArchicom logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wałbrzyska SSE na słodko

Grupa Lotte wraz z firmą E. Wedel zlokalizują swoje nowe fabryki na terenie podstrefy w Świdnicy.

Grupa Lotte oraz firma E.Wedel poinformowały o lokalizacji nowej inwestycji. Fabryki powstaną na 20 ha działce zakupionej od Wałbrzyskiej SSE w Świdnicy. Inwestorzy staną się sąsiadami takich marek, jak Electrolux, Klingenburg czy Colgate-Palmolive.

Projekt był prowadzony przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ). W chwili obecnej trwają przygotowania do sformalizowania zakupu parceli. Opracowywany jest też profil produkcji i kierunek sprzedaży wyrobów, które będą powstawać w nowej fabryce.

Swoją ekspansję na teren Starego Kontynentu Grupa Lotte rozpoczęła od zakupu marki najstarszego polskiego producenta czekolady we wrześniu 2010 r. Lotte jest międzynarodową firmą działającą w sektorze spożywczym, chemicznym, budowlanym, finansowym oraz turystyce. Uznawana jest za jednego z najsilniejszych światowych producentów słodyczy.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra