PGE Narodowy

Duże zainteresowanie leszczyńskim inkubatorem

Leszczyński Inkubator Przedsiębiorczości już na starcie może cieszyć się z sukcesu
Leszczyński Inkubator Przedsiębiorczości już na starcie może cieszyć się z sukcesu
Otwarty w ubiegłym tygodniu Inkubator Przedsiębiorczości w Lesznie, zarządzany przez Leszczyńskie Centrum Biznesu, już na starcie może się poszczycić wynajęciem 75 proc. powierzchni biurowej.

Inkubator, znajdujący się przy ul. Geodetów 1, w strefie inwestycyjnej I.D.E.A., będzie wspierał nowo powstałe i rozwijające się firmy prowadzące innowacyjną działalność. Łącznie kompleks ma do zaoferowania przyszłym najemcom 2 tysiące mkw. powierzchni biurowej oraz magazynowo-produkcyjnej.  

- Zapraszamy wszystkich, którzy myślą o otwarciu własnej firmy oraz przedsiębiorców, którzy chcą swą działalność rozwijać – mówiła podczas uroczystego otwarcia Prezes Zarządu Leszczyńskiego Centrum Biznesu Alicja Szczepińska. - Oferujemy doradztwo, szkolenia oraz wynajem powierzchni niezbędnej do prowadzenia firmy na bardzo atrakcyjnych warunkach pod prestiżowym adresem oraz nowocześnie wyposażone sale konferencyjne różnej wielkości.

Już na starcie można mówić o sporym zainteresowaniu firm, bowiem w 82proc. wynajęta jest powierzchnia magazynowo-produkcyjna, a w 75 proc. powierzchnia biurowa. Powodem sukcesu leszczyńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości jest zapewne najnowocześniejsza infrastruktura w subregionie, ale także zaangażowany, wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół.  Leszczyńskie Centrum Biznesu już planuje współpracę z  najlepszymi ośrodkami wsparcia biznesu oraz najbardziej skutecznymi trenerami w kraju i zagranicą.

Budowa Inkubatora Przedsiębiorczości możliwa była dzięki dofinansowaniu ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
PGE Narodowy
mantra