Przedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKontor logoArchicom logoVantage Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTétris Poland logoForbo Flooring Systems Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSpectra Development logoNowy Styl Group logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Space logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoINTER-BUD logoFYI Commercial Consulting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPodium Investment logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTorus logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Zawiercie promowało tereny inwestycyjne

W ramach promocji terenów inwestycyjnych odbyły się spotkania z inwestorami oraz zwiedzanie SAG podczas wycieczki offroadowej.
W ramach promocji terenów inwestycyjnych odbyły się spotkania z inwestorami oraz zwiedzanie SAG podczas wycieczki offroadowej.
Zawiercie. Tu rozkręca się biznes – pod takim hasłem przez cały wrzesień zachęcano do zainwestowania w tamtejszej Strefie Aktywności Gospodarczej.

Wycieczka offroadowa to tylko jeden z elementów składających się na zakrojoną na szeroką skalę kampanię promocyjną terenów inwestycyjnych zlokalizowanych w Strefie Aktywności Gospodarczej w Zawierciu.

- Kampania skierowana była zarówno do inwestorów krajowych – w szczególności lokalnego biznesu – jak i do międzynarodowych firm poszukujących atrakcyjnych terenów pod inwestycje w Europie Środkowo-Wschodniej. Hasłem przewodnim kampanii jest slogan : „Zawiercie. Tu rozkręca się biznes" – wyjaśnia Wojciech Dziąbek, naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji Miasta.

W magistracie podkreślają, że kampania miała zwrócić uwagę na produkt jakim są działki inwestycyjne.

- Miasto uruchomiło procedury związane ze sprzedażą terenu inwestycyjnego zlokalizowanego w Strefie Aktywności Gospodarczej. Działka jest jedną z wielu, które zostały zaoferowane inwestorom przez działające w Urzędzie Miejskim Biuro Obsługi Inwestora –  dodaje prezydent Zawiercia Ryszard Mach.

Akcja promocyjna przyniosła spodziewane efekty w postaci sporego skoku poziomu zainteresowania terenami zlokalizowanymi w SAG potencjalnych inwestorów.

- W trakcie trwania kampanii, czyli przez cały wrzesień, do Biura Obsługi Inwestora wpłynęło tyle samo zapytań o nasze tereny inwestycyjne, co przez 8 miesięcy, które poprzedziły nasze działania promocyjne – podsumowuje pracę BOI w trakcie trwania kampanii naczelnik Wojciech Dziąbek i dodaje, że Urząd przygotowuje właśnie kompleksowy raport z przeprowadzonej kampanii informacyjnej.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra