bcb wrzesień 2020

Zawiercie promowało tereny inwestycyjne

W ramach promocji terenów inwestycyjnych odbyły się spotkania z inwestorami oraz zwiedzanie SAG podczas wycieczki offroadowej.
W ramach promocji terenów inwestycyjnych odbyły się spotkania z inwestorami oraz zwiedzanie SAG podczas wycieczki offroadowej.
Zawiercie. Tu rozkręca się biznes – pod takim hasłem przez cały wrzesień zachęcano do zainwestowania w tamtejszej Strefie Aktywności Gospodarczej.

Wycieczka offroadowa to tylko jeden z elementów składających się na zakrojoną na szeroką skalę kampanię promocyjną terenów inwestycyjnych zlokalizowanych w Strefie Aktywności Gospodarczej w Zawierciu.

- Kampania skierowana była zarówno do inwestorów krajowych – w szczególności lokalnego biznesu – jak i do międzynarodowych firm poszukujących atrakcyjnych terenów pod inwestycje w Europie Środkowo-Wschodniej. Hasłem przewodnim kampanii jest slogan : „Zawiercie. Tu rozkręca się biznes" – wyjaśnia Wojciech Dziąbek, naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji Miasta.

W magistracie podkreślają, że kampania miała zwrócić uwagę na produkt jakim są działki inwestycyjne.

- Miasto uruchomiło procedury związane ze sprzedażą terenu inwestycyjnego zlokalizowanego w Strefie Aktywności Gospodarczej. Działka jest jedną z wielu, które zostały zaoferowane inwestorom przez działające w Urzędzie Miejskim Biuro Obsługi Inwestora –  dodaje prezydent Zawiercia Ryszard Mach.

Akcja promocyjna przyniosła spodziewane efekty w postaci sporego skoku poziomu zainteresowania terenami zlokalizowanymi w SAG potencjalnych inwestorów.

- W trakcie trwania kampanii, czyli przez cały wrzesień, do Biura Obsługi Inwestora wpłynęło tyle samo zapytań o nasze tereny inwestycyjne, co przez 8 miesięcy, które poprzedziły nasze działania promocyjne – podsumowuje pracę BOI w trakcie trwania kampanii naczelnik Wojciech Dziąbek i dodaje, że Urząd przygotowuje właśnie kompleksowy raport z przeprowadzonej kampanii informacyjnej.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz