Polskie miasteczko lotniskowe poszuka kontrahentów w Monachium

Targi EXPO REAL to jedno z najbardziej prestiżowych spotkań branży nieruchomości w Europie, dlatego Porty Lotnicze liczą na pozyskanie kontrahentów
Targi EXPO REAL to jedno z najbardziej prestiżowych spotkań branży nieruchomości w Europie, dlatego Porty Lotnicze liczą na pozyskanie kontrahentów
W poniedziałek ruszają piętnaste Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji EXPO REAL skupiające inwestorów oraz najbardziej liczące się firmy z branży deweloperskiej z całego świata.

Podczas trzydniowej imprezy zostanie zaprezentowany projekt Chopin Airport City oraz po raz pierwszy jego makieta. Odbywające się w stolicy Bawarii targi zgromadzą około 40 tysięcy przedstawicieli branży nieruchomości w tym  inwestorów, deweloperów, prawników, doradców inwestycyjnych, czy przedstawicieli koncernów budowlanych.

- Pozyskanie wpływowych kontrahentów jest na tym etapie realizacji inwestycji sprawą kluczową – informuje Aleksandra Matuszewska, pełnomocnik Portów Lotniczych ds. realizacji projektu Chopin Airport City. - Do współpracy chcemy zaprosić firmy deweloperskie lub fundusze inwestycyjne. Podmioty te łączą możliwości zapewnienia wkładu kapitałowego z kompetencjami branżowymi, które pozwolą na aktywne zaangażowanie w zarządzanie projektem Chopin Airport City – dodaje.

Chopin Airport City zakłada powstanie na ponad 22 hektarach nowoczesnej dzielnicy biznesowej, zagospodarowując tym samym tereny przy terminalu Lotniska Chopina. Inwestycja Portów Lotniczych jest odpowiedzią na panujący trend tworzenia wokół lotnisk obiektów komercyjnych, co ma niebagatelne znaczenie dla zysków z działalności pozalotniczej zarządzających portami lotniczymi.

Na pierwsze w Polsce miasteczko lotnicze złoży się między innymi siedemnaście przyjaznych środowisku biurowców klasy A. Powierzchnia użytkowa budynków wyniesie się łącznie ponad 170 tysięcy mkw.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz