Park Project II

EKO Powstaje Opolskie Centrum Wysokich Technologii

Budowa Centrum Wysokich Technologii zakończy się w przyszłym roku
Budowa Centrum Wysokich Technologii zakończy się w przyszłym roku
Opole. Warta 10 milionów inwestycja pozwoli się rozwijać firmom świadczącym usługi dla biznesu.

Opolskie Centrum Wysokich Technologii na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju będzie kolejnym w stolicy województwa opolskiego biurowcem klasy A oferującym wysoki standard najmu. Obiekt dostarczy na rynek 1,5 tys. mkw. powierzchni użytkowej (755 mkw. powierzchni biurowej), która będzie przeznaczona pod biura ATMOTERM S.A., jak i innych innowacyjnych firm z branży ochrony środowiska, informatyki oraz przedsiębiorstw świadczących usługi outsourcingowe.

Projekt Centrum Wysokich Technologii, powstającego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego, zakłada wprowadzenie wysokiej jakości technologii, a także zapewnia niską energochłonność, co minimalizuje wpływ na środowisko.

- Ideą Centrum Wysokich Technologii jest stworzenie specjalnej strefy, w której prężnie rozwijające się firmy, świadczące usługi dla biznesu będą mogły się rozwijać, a co za tym idzie realizować swoje cele rynkowe. Zapraszamy do CWT również małe, nowopowstałe firmy z potencjałem i pomysłem, zaoferujemy im preferencyjne warunki najmu, doposażymy stanowisko pracy oraz w miarę ich potrzeb udzielimy wsparcia biznesowego. Zgodnie z założeniami budynek ma być niskoenergochłonny i wyposażony w nowoczesną infrastrukturę teleinformatyczną, co zdecydowanie zminimalizuje wpływ na środowisko – mówi portalowi e-biurowce.pl Marek Krzemiński, Dyrektor ds. Zasobów i Technologii ATMOTERM S.A.

Centrum Wysokich Technologii będzie idealnym miejscem dla firm z sektora B2B, a także nowopowstałych firm poszukujących profesjonalnego wsparcia w rozwoju swojego biznesu. Projekt w ponad połowie sfinansuje Unia Europejska. Budowa Centrum Wysokich Technologii zakończy się w drugiej połowie 2013 roku.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
ADAC
mantra