Park Project II

Kontrola z dystansu... gdziekolwiek jesteś!

Jaroslaw Stelmaszek prezentuje mozliwości systemu iGPM
Jaroslaw Stelmaszek prezentuje mozliwości systemu iGPM
Właściciele biurowców niekoniecznie często muszą odwiedzać swoją własność, aby sprawdzić chociażby aktualne dane z urządzeń zainstalowanych w budynkach.

System iGPM pozwala między innymi na zdalny dostęp w czasie rzeczywistym do aktualnych danych z urządzeń w budynków, prawnych, technicznych, gospodarczych i finansowych informacji o własnych nieruchomościach oraz map, rzutów pięter, lokalizacji pomieszczeń i sprzętu.

- Wystarczy mieć tablet z dostępem do Internetu i ma się już wówczas dostęp do wszystkich danych. Tak jak na naszym filmie reklamowym widać, można być na wakacjach w Chorwacji, łowić ryby i podczas tego akurat nawiązać kontakt ze stojącym obok Chorwatem, który na przykład szuka lokalu w Krakowie. Od razu możemy mu pokazać jakie mamy wolne pomieszczenia, zaprezentować zdjęcia, uzgodnić warunki umowy i ją sporządzić a przy dostępie do drukarki nawet ją wydrukować i podpisać. W tym momencie klient może jechać już do Krakowa do wynajętej powierzchni. Mówiąc obrazowo, właściciel ma swoje wszystkie biura przy sobie. Często jest tak, że właściciele mają rozproszone nieruchomości, na przykład jeden biurowiec w Hiszpanii, część nieruchomości w Niemczech, Polsce. Będąc na wakacjach na Karaibach dzięki iGPM może spokojnie robić biznes i mieć podgląd na swoją własność – obrazuje Jarosław Stelmaszek wiceprezes zarządu spółki iGPM.

Zastosowane tego rozwiązania korzystnie wpływa na zarządzanie obiektem. Pozwala również pozbyć się sterty dokumentów, które dostępne są w wirtualnej rzeczywistości. System ten to przede wszystkim skuteczne gospodarowanie, obsługa i logistyka, transakcje, jak i również obsługa kontrahentów.

- Nasz system korzystnie wpływa na usprawnienie funkcjonowania obiektów biurowych. Przede wszystkim to, co jest w formie papierowej i dotyczy budynku można przenieść do komputera i mieć dostęp do dokumentów w wersji elektronicznej. Nasze oprogramowania służy do wspomagania procesu zarządzania nieruchomości i oferuje kilka unikalnych cech. Przede wszystkim należy wymienić wprowadzenie całego portfolio nieruchomości do systemu, łącznie z mapami, możliwość zaznaczania lokali, dzielenia i łączenia pomieszczeń w lokale. Dzięki zastosowaniu iGPM możemy zaprezentować informacje na temat  zainstalowanych urządzeń w danym pomieszczeniu. Koleją unikatową cechą jest włączenie prostego systemu BMS, co umożliwia zczytywać dane, tworzyć raporty. Dajemy narzędzie właścicielom nieruchomości, którzy będąc nawet gdzieś daleko mogą sprawdzić, co dzieje się z ich biurowcem – kończy Jarosław Stelmaszek.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra