Giant

EKO Future4Build zaprasza architektów

Future4Build to innowacyjna platforma biznesowa, która gromadzi wszystkich, , od których zależy kształt nowoczesnego budownictwa.
Future4Build to innowacyjna platforma biznesowa, która gromadzi wszystkich, , od których zależy kształt nowoczesnego budownictwa.
Warszawa. Za nieco ponad dwa tygodnie odbędzie się druga międzynarodowa konferencja budownictwa zrównoważonego, podczas której zostaną zaprezentowane ekologiczne rozwiązania materiałowe i technologiczne.

Budownictwo zrównoważone w dużej mierze uzależnione jest od pomysłowości architektów, którzy coraz częściej muszą łączyć w swojej pracy poziom trudności oraz zagadnienia z rożnych dziedzin. Obecnie projektowanie budynków ekologicznych to dla architekta wyzwanie, gdzie musi pogodzić wszystkich uczestników budowlanego procesu inwestycyjnego: specjalistów od konstrukcji, instalacji, bilansu energetycznego, zarządzania budynkiem; specjalistów od ekologii, ekonomii i przedstawicieli firm produkujących elementy budowlane.

Projektowanie ekologiczne jest bardziej wymagające niż to, które nie bierze pod uwagę zagadnień zrównoważonego rozwoju. W tym wypadku obowiązują zasady kształtowania obiektu architektonicznego, które zmierzają do jak najlepszego połączenia funkcji budynku z  podwyższeniem jego sprawności energetycznej i komfortu użytkowania. Zadowalający efekt końcowy jest możliwy do osiągnięcia, gdy zadanie projektowe jest od początku do końca rozpatrywane i realizowane kompleksowo.

W obecnej rzeczywistości przed architektami stoi ważne zadanie. Potrzebują wiedzy, wsparcia merytorycznego i technicznego oraz ciągłej wymiany myśli i doświadczeń z innymi uczestnikami procesu budowlanego.

Takie możliwości daje innowacyjna platforma biznesowa Future4Build. Podczas dwóch dni trwania konferencji spotkają się wszyscy, od których zależy kształt nowoczesnego budownictwa w Europie. Spotkanie to dwa intensywne dni wymiany myśli i doświadczeń, dyskusji, prezentacji produktów i warsztatów edukacyjnych.

Organizatorem dwudniowej (8-9 listopada) konferencji w hali ExpoXXI jest Sapphire Ventures. Partnerem tego wydarzenia jest portal e-biurowce.pl.


0.0
Napisz pierwszy komentarz