Park Project II

Usługi dla wymagających

Oferowane systemy umożliwiają sprawne składanie dodatkowych zleceń, podjęcie szybkiego, skutecznego działania i zaraportowanie wykonania usługi klientowi.
Oferowane systemy umożliwiają sprawne składanie dodatkowych zleceń, podjęcie szybkiego, skutecznego działania i zaraportowanie wykonania usługi klientowi.
Czystość w miejscu pracy leży u podstaw sukcesu każdego z przedsiębiorstw. Zdaje sobie z tego sprawę firma DC System, która oferuje swoim klientom innowacyjne podejście do usługi utrzymania czystości w postaci Usługi Premium.

Połączenie dobrze wyszkolonego pracownika z technologią przyszłości oferowaną przez firmę DC System ma realne odzwierciedlenie w zadowoleniu klienta ze świadczonych usług. Firma oferuje takie systemy jak Masslinn, czy nanotechnologie, wykorzystujące w procesie sprzątania cząsteczki srebra i miedzi. Nieoceniona jest także możliwość ustanowienia opiekuna obiektu, który przede wszystkim stale nadzoruje sytuację w budynku.

- Chcemy, aby nasi pracownicy byli wizytówką naszej firmy i rozumieli stosowane technologie. Wiemy, że to właśnie oni, będąc na pierwszej linii kontaktu z klientem muszą szybko i profesjonalnie zareagować. Budując dla nich systemy motywacyjne chcemy zwiększać ich świadomość we wspólnym kreowaniu usługi Premium – mówi Radosław Dąbrowski, prezes zarządu DC System.

Firma oferuje swoim klientom także dostęp do nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych: SAP, Contact Center i ICSS (Internet Customer Self Service).

- Dzięki zaawansowanym narzędziom informatycznym, zarówno klient, jak i my mamy szybki dostęp do pełnej wiedzy o kontrakcie. Jesteśmy w stanie przewidzieć szereg sytuacji i szybko reagować na wymagania Klientów. Klient zaś zyskuje przejrzystą informację zarządczą o poziomie dostarczanych usług i sposobie ich rozliczenia. Oferowane przez naszą Spółkę systemy umożliwiają sprawne składanie dodatkowych zleceń, podjęcie szybkiego, skutecznego działania i zaraportowanie wykonania usługi klientowi. Rozwiązania te dają również możliwość oceny poziomu jakości zrealizowanych usług oraz są platforma wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy Spółką a Klientem. Wszystko to dzieje się w jednym miejscu, on-line, 24 godziny na dobę. Tego dzisiaj oczekuje od nas rynek i my wychodzimy tym oczekiwaniom naprzeciw – podkreśla Radosław Dąbrowski, prezes zarządu DC System.

Korzystanie z usług DC System, czy też innych firm z tej branży, to prócz utrzymanej czystości na odpowiednim poziomie, także święty spokój dla klienta.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Park Project II
mantra