PGE Narodowy

Najładniejsza Placówka Bankowa w Polsce

Zwycięzca konkursu na Najładniejszą Placówkę Bankową
Najładniejsza Placówka Bankowa w Polsce
Zakończył się konkurs na Najładniejszą Placówkę Bankową w Polsce organizowany przez portal Banking-Magazine.pl. Zwyciężył Oddział Detaliczny ING Banku Śląskiego w Toruniu.

Portal Banking-Magazin.pl zorganizował konkurs na „Najładniejszą Placówkę Bankową w Polsce”. Głosy można było oddawać do 8 listopada w dwóch kategoriach: „Najładniejsza Placówka Bankowa w Polsce” oraz „Najładniejsza Spółdzielcza Placówka Bankowa”. Do ostatniego etapu jury zakwalifikowało dziewięciu kandydatów.

Wybrane przez jury placówki wyraźnie wyróżniają się na tle wszystkich zgłoszonych do konkursu obiektów. Ich wnętrza stanowią prawdziwą alternatywę dla często nijakiego i anonimowego wystroju obiektów użyteczności publicznej. Nietypowe meble oraz niekonwencjonalne rozwiązania przestrzenne sprawiły, że powstały miejsca o kameralnej i pozytywnej atmosferze, przyjaznej zarówno dla klienta, jak i dla pracowników – mówi  Agata Gabiś, historyk sztuki i Marketing Manager w pracowni KMA Architekci, będącej partnerem konkursu.

Zwycięzcą w kategorii „ Najładniejsza Placówka Bankowa” został Oddział Detaliczny ING Banku Śląskiego: Toruń, ul. Szosa Chełmińska 26. Był to jeden z faworytów do zwycięstwa. Anna Misiura, architekt z pracowni KMA stwierdza, że powodem wygranej było: Wykreowanie wysmakowanej i nieszablonowej atmosfery wnętrza.

Dużą liczbę głosów otrzymał także Oddział Korporacyjny ING Banku Śląskiego w Łodzi na ul. Kopcińskiego 73/75 oraz Oddział Nordea Bank Polska SA w Warszawie na ul. Puławskiej 22. 

Pierwsze miejsce w kategorii „Najładniejsza Spółdzielcza Placówka Bankowa” zajął Oddział (i centrala) GBS Banku w Barlinku przy ul. Strzeleckiej. Znaczne poparcie otrzymał także Warmiński Bank Spółdzielczy Oddział Lubomino oraz Placówka ESBANKU, Banku Spółdzielczego w Radomsku, ul. Reymonta.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
PGE Narodowy
mantra