Inter-bud Fabryczna - duży

Zbliża się konferencja dotycząca BPM

28 listopada w Warszawie odbędzie się konferencja „BPM – efektywne zarządzanie procesami biznesowymi”.

28 listopada 2012, w Millenium Plaza Golden Floor w Warszawie, o godz. 8.00 odbędzie się konferencja „BPM – efektywne zarządzanie procesami biznesowymi”.

Eksperci z branży oraz kluczowi przedsiębiorcy na rynku przedstawią wiedzę z zakresu zintegrowanych systemów działających wewnątrz firmy. Podczas konferencji uczestnicy dowiedzą się, jak BPM wpływa na wyniki pracy, organizację i przepływ informacji. Zaprezentowane zostaną także najnowsze technologie wspomagające procesy biznesowe w firmach.

Podczas konferencji odbędą się wykłady związane m.in. z możliwościami upraszczania oraz bardziej elastycznego modelowania procesów, dojrzałością procesową polskich organizacji, mierzeniem kosztów realizacji procesów. Uczestnicy będą mogli posłuchać ekspertów takich jak Marek Szelągowski (Dynamic BPM), Maciej Janiszewski (Sii sp. z o.o.), Łukasz Tartanus i Katarzyna Szłotys (procesowcy.pl i Carrywater Group S.A.), Waldemar Kot (OpenText) oraz Konrad Bajor (Martykon).

Na konferencje szczególnie zaproszeni są szefowie działów IT, prezesi i członkowie zarządów firm IT, dyrektorzy i kierownicy techniczni, kierownicy projektów, analitycy biznesowi, administratorzy systemów IT, dyrektorzy i kierownicy ds. ryzyka operacyjnego, dyrektorzy i kierownicy finansowi, szefowie działów administracyjnych, kierownicy i menedżerzy ds. zakupów, dyrektorzy i menedżerzy ds. rozwoju biznesów.

Podczas spotkania rozlosowane zostaną cenne nagrody, takie jak konsola Sony Playstation 3.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Niezbędna jest rejestracja on-line.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Inter-bud Fabryczna - duży
mantra